Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Otwarcie sezonu 2010 w Warszawie

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Otwarcie sezonu 2010 w Warszawie

    Witam
    Może się ktoś oriętuje kiedy jest rozpoczęcie sezonu 2010. Wiem że co roku jest coś takiego organizowane, razem z przejazdem przez miasto. Ma ktoś jakieś informacje
    Pozdrawiam
    Kojega

    #2
    Słyszałem(czytałem gdzieś), że w tym roku ma to się odbyć 24 kwietnia. Ale czy to jest pewna informacja to ręki nie dam sobie uciąć
    Ostatnio edytowany przez giani; 102.
    ...tylko silnych los obdarza hojnie...

    Komentarz


      #3
      17.04.2010 XXVIII Warszawskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego, teren kampusu SGGW, ul. Nowoursynowska 159 w Warszawie

      24 kwietnia 2010 Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2010, Warszawa Bemowo
      sigpic
      Paliwa opon i wolnego czasu....

      Komentarz


        #4
        jak już wiemy gdzie i kiedy to może zapytam czy ktoś się wybiera?
        Kojega

        Komentarz


          #5
          Usunięte na żądanie użytkownika

          Komentarz


            #6
            18tego lece do czestochowy z dziewczyna ona leci na swoim sprzecie predkosc przelotowa 90km jesli kto sie pisze zapraszam w kupie razniej

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez PaT Zobacz posta
              17.04.2010 XXVIII Warszawskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego, teren kampusu SGGW, ul. Nowoursynowska 159 w Warszawie

              24 kwietnia 2010 Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2010, Warszawa Bemowo
              To pierwsze jest dla zabytków. Klub Kardan to organizuje. Warto pojechać. Lepiej na SGGW być niż na tym barachle na Bemowo.
              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

              Komentarz


                #8
                zgadzam sie z przedmówcą. kiedyś na ursynowie to były otwarcia sezonu, stare dobre czasy

                Komentarz


                  #9

                  na powyżej podanej stronce znajdziecie wszystkie informacje...
                  ja jeszcze nie byłam w warszawie na otwarciu, ale w tym roku napewno będę;]

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X