Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

korek wlewu paliwa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    korek wlewu paliwa

    Jak w temacie pytanie dotyczy korka wlewu paliwa czy można gdzies kupic i gdzie korek do st zamykany na kluczyk moze jakis sprawdzony zamiennik,w moim mam przerwaną uszczelke to drobiazg ale nie działa mi zamknięcie a to jest problem gdy parkuje sie w miejscach publicznych

    #2
    Na czym polega owe "nie działa" ?
    I jaki problem w parkowaniu w miejscach publicznych? Wysysają Ci paliwo? Chyba łatwiej by było zdjąć wężyk i zlać paliwo otwierając kranik - to tak na marginesie.
    sigpic
    Paliwa opon i wolnego czasu....

    Komentarz


      #3
      jak już napisałem nie zamyka się na klucz a problem jest taki ze jak się nie zamyka to go każdy może otworzyć a jak każdy może otworzyć to zawsze znajdzie się ktoś kogo świerzbią rączki żeby to zrobić i np wrzucić coś do baku
      a pytanie dotyczyło czy może ktoś wie gdzie tak owy korek poza salonem yamahy w rozsądnej cenie można kupić a za rozważania jaką metodą wyssać paliwo z góry dziękuje i pozdrawiam

      Komentarz


        #4
        Witam, myślę że nie pozostaje ci nic innego jak poszperać na allegro. Na tej aukcji widać że koleś ma do sprzedania bak ale na zdjęciu jest bez korka a w koło masa różnych częśc więc morze korek osobno sprzedaje... http://moto.allegro.pl/item100049915...aliwa_bak.html
        Pozdrawiam i powodzenia z szukaniem
        Ostatnio edytowany przez Gosienka; 2. Powód: poprawa linku

        Komentarz


          #5
          jeżeli korek z 750 i 660 jest taki sam, to > http://moto.allegro.pl/item986465385...cza_przod.html - koleś ma całą 660 przeznaczoną na części, brałem od niego wentylator i przy okazji pytałem o inne rzeczy. Korek z kluczykiem wycenił chyba na 70zł.

          Komentarz


            #6
            łoo drogi, lepiej dzwon do Karoland
            sigpic
            "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

            "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

            Komentarz


              #7
              Korek powinien pasować. Można poprzeglądać fotki Yamah z przełomu lat 80/90 (zwłaszcza małych enduraczków) - jest szansa, że coś się dobierze.
              sigpic

              Komentarz


                #8
                Z tego co się orientuje to korek powinienł pasować. Więc bladyxtz chyba coś dobierzesz w przestępnej cenie.

                Komentarz


                  #9
                  a od pf126 nie pasuje albo innego pojazdu

                  Komentarz


                    #10
                    Trochę zawiesiłem się w tym temacie poświęcając się tematowi gażników w mojej tenerce ale musze sie rozglądnąć w używanych bo przy ostatniej przewrotce w terenie troche paliwa mi sie wylało przez pęknięcie w moim korku zanim ją podzwigłęm z błota. Dzięki za porady jak już zmienie dam znać ile mnie to wyniosło pozdrawiam

                    Komentarz


                      #11
                      i co z tym korkiem?

                      Witam też mam peknieta uszczelke i tez jak sie moto obali to paliwko cieknie(całkiem szybko), moj nawet niema zamkniecia. Dopasowałeś od czegoś ? Taniego bo sam bym zmienil.

                      Komentarz


                        #12
                        Blady, ja w moim korku miałem podobnie jak Ty. Po przekręceniu kluczyka ciągle dało się korek odkręcić. Rozebrałem to ustrojstwo i okazało się, że blaszka służąca za zapadkę po prostu się odginała. Nie pamiętam już dokładnie w jaki sposób, ale wystarczyło tam coś wyprostować i wszystko od tamtej pory działa jak należy. Uszczelka to raczej mały problem

                        Komentarz


                          #13
                          Zostanę archeologiem roku, ale ma ktoś fotkę bebechów korka? U mnie wygląda to tak, że jak odkręcę puszkę pod korkiem, to wkładka nie jest niczym połączona z korkiem; wisi w powietrzu; nie ma tam innych elementów. Jak to powinno wyglądać?
                          Ostatnio edytowany przez kalosh; 3287.

                          Komentarz


                            #14
                            prosze http://yelon.pl/uklad-paliwowy-xtz/korek-paliwa.html

                            Komentarz


                              #15
                              Dzięki, a setki razy przeglądałem tę stronę! Zapomniałem, że tam to jest, a google mi jej nie wskazało. Już wiem, że brakuje mi tej blaszki w kształcie "Z" i tulejek przy zamku. Trzeba będzie dorobić, jakoś

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X