Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hamulec nożny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Hamulec nożny

    Usunięte na żądanie użytkownika

    #2
    Jeszcze ładniej wygląda jak się przewalisz i wygnie się o 90 stopni na zewnątrz też bym sobie ją zmienił bo już mam drugą, poprzedniej nie dało się wyprostować
    Hvězdy chtějí patřit Tobě...

    Komentarz


      #3
      no właśnie mi się wygła po raz kolejny i juz sie nie nadaje do niczego a napewno nie do hamowania
      co do przeróbki to widziałem gdzies na picassa web u któregoś z naszych forumowych kolegów.





      fotke znalazłem w poście na temat przeróbki ramy
      Ostatnio edytowany przez bladyxtz; 213. Powód: znalazłem fotkę

      Komentarz


        #4
        Usunięte na żądanie użytkownika

        Komentarz


          #5
          poprzedniego właściciela mojego motoru musiała bardzo wku....ć, bo była ułamana

          Komentarz


            #6
            Problemu by nie było gdyby nie kolanka a tak cały ten zawijas pod nimi sprawia ze dzwignia jest jakas mało sztywna.
            rozebralem dzis swoją by troszke pod prostować. Okazało sie ze oś dzwigni zaczyna się od niej rozdzielać i nie obyło sie bez spawu na szczęście
            mamy w pracy migomat,ale drugi problem to to ze tuleja w której chodzi ta oś jest już znacznie wyrobiona więc niedługo czeka mnie rozwiercanie i regeneracja.
            A i jeszcze jedno pompa hamulcowa czy w waszych sprzętach też ma taki krótki skok ?

            Komentarz


              #7
              to fakt ta klamka hamulca to poprostu tragedja ...
              CBX 650 , Seven Fifty CB 750, KLR Tengai 650, XTZ 750 Super Tenere , Tundercat )))

              Komentarz

              Pracuję...
              X