Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Laga st

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Laga st

    jak wyprostować lage w st 750 jest ugięta około 2. cm.po przystawieniu do poziomnicy pomocy no chyba że kupić konkrety

    #2
    Ja ogólnie jestem przeciwnikiem prostowania lag.. owszem da się to zrobić, ale materiał zostanie trwale osłabiony. Przy takiej masie motocykla można pewnego razu się zdziwić, jak zamiast ugiąc się 2 cm to ugnie Ci się na jakiejś dziurze w asfalcie o 20... Zresztą jak pisałem wyprostować się da, ale czy to takie bezpieczne będzie? PS widziałem również lagi spawane, bo po wyprostowaniu pojawiło się pęknięcie. Polak potrafi..
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      #3
      Usunięte na żądanie użytkownika

      Komentarz


        #4
        no chyba oddam w pracy mam takiego magika tokarza zrobi porządnie .

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez blyshkrik Zobacz posta
          Dddaj do tokarza, ja swoje 2 prostowałem u gościa w Konstancinie-Jeziorna pod Warszawą. Gra i buczy.
          Kiedys zapewne sprzedasz ten motocykl i napewno nie wspomnisz ze był prostowany.W opisie napewno bedzie igła forumowy.
          Ostatnio edytowany przez LukaSS; 4.

          Komentarz


            #6
            popieram

            Komentarz


              #7
              A ja zamykam, bo temat do dupy.

              Jumper, myślę, że stać Ciebie nawet na kompletny przód. Prostowanie lagi = ryzyko utraty zdrowia/życia, zresztą jak chcesz. Jak masz magika - złotą raczkę to niech robi, ale żebyś później nie był ździwiony, że moto krzywo jedzie czy co innego...


              Zamieszczone przez blyshkrik Zobacz posta
              Dddaj do tokarza, ja swoje 2 prostowałem u gościa w Konstancinie-Jeziorna pod Warszawą. Gra i buczy.


              Kiedys zapewne sprzedasz ten motocykl i napewno nie wspomnisz ze był prostowany.W opisie napewno bedzie igła forumowy.


              Dobrze gadasz Darek
              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

              Komentarz

              Pracuję...
              X