Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

xtz660 tylne koło

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] xtz660 tylne koło

    Kolega poprosił mnie zebym zadał takie pytanie;czy ktoś może zakładał do tego motoru jakies inne koło na tył moze od st albo innego motocykla jakas alu felga do której można założyć bezdętkową opone?

    #2
    Wydaje mi się że nie istnieje takie koło,yamaha nie robiła szprychowych kół na bezdętkowe opony chyba tylko bmw i guzi miały takie koła
    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

    Komentarz


      #3
      Właśnie, zapomnij nawet. Chyba że dopasujesz jakieś felgi aluminiowe
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #4
        Chyba, żeby kupić koła od XL 600 RM/LM i kombinować z przeplataniem - one mają bezdętkowe. Są też patenty z uszczelnianiem obręczy - tutaj proponuję uderzać na fora SM, bo tam się takie rzeczy praktykuje.

        pzdr, Adam
        sigpic

        Komentarz


          #5
          generalnie z tego co wiem to chodzi mu o podmianke na inne nie koniecznie szprychowe i nie koniecznie bezdętkowe bo ma chyba dość zabawy ze szprychami

          Komentarz


            #6
            ?? Jakoś nie rozumiem kombinacji. Można kombinować z kołem od XJ 600 n.p. - jest szansa, że by podeszło. XTZ 750 o którym pisałeś wcześniej też ma przecież szprychy. Jeśli ma problem z konkretnym egz. koła to może nich kupi inne, tyle, że dobre (nie wiem, czy w XT 600 nie są takie same). Jeśli problemy ze szprychami wynikają ze zbyt intensywnej eksploatacji (teren) to koło odlewane wcale nie będzie rozwiązaniem (docelowym przynajmniej).

            pzdr, Adam
            sigpic

            Komentarz

            Pracuję...
            X