Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tenerowe browarzenie - kwiecień (Wawa i okolice)

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    ja bede mail zolty kuferek obdrapany

    Komentarz


      #32
      Żółty kuferek i może jeszcze parkujesz przy Domaniewskiej granatowo-różową ST?
      Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

      Komentarz


        #33
        Zamieszczone przez Gosienka Zobacz posta
        Żółty kuferek i może jeszcze parkujesz przy Domaniewskiej granatowo-różową ST?
        Nieaktualne - na to pytanie została udzielona już odpowiedź

        Dziękuję wszystkim za spotkanie w rekordowo dużym gronie
        Jak wywnioskowałam z rozmów - kolejne spotkanie w plenerze?

        Pozdrawiam,
        Gosia
        Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

        Komentarz


          #34
          Usunięte na żądanie użytkownika

          Komentarz


            #35
            To może teraz w terenie i ja się pojawię na motorze proponował bym nowy termin w połowie maja a nie jak teraz było na końcu miesiąca bo nie będę mógł się doczekać

            Jakieś foty byście wrzucili
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #36
              Bylo zacnie ale moze następnym razem w 2oo??

              Komentarz


                #37
                Posty odnośnie spotkania majowego przeniosłam do nowego wątku: http://xtzclub.pl/threads/642-Majowe...a-i-okolice%29

                Pozdrawiam,
                Gosia
                Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                Komentarz

                Pracuję...
                X