Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie opony sÄ… najlepsze do XT i XTZ? Opinie, oceny, zestawienia....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
    Najlepiej to wyrzuć już
    Raczej nie inaczej.

    Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

    Komentarz


      Jeśli jest tak jak piszesz to ja Shinko wykreślam z listy interesujących opon. Coś takiego widziałem na około 20letnim bridgestonie i 10 letnim Hadenale. W samochodówce częściej, ale tego nie liczę.

      Komentarz


        drugi bieg, krawężnik i smolisz w opór , shinko miałem - cieżkie, twarde tanie...

        Komentarz


          Za kilka tygodni będę musiał poszukać nowych opon. obecnie mam tkc 80 i nie bardzo chce przechodzić na inne ale ostatnio natknąłem się taką nowość jak michelin anakee wild. ponoć trochę lepsze do conti ponieważ mogą wytrzymać większe przebiegi. zakładał już ktoś te gumy?

          Komentarz


            Na Bemeke jak znalazł. Zmieniasz kola, czy cały motocykl?

            Komentarz


              Póki co zostaję wierny Teresie i dla niej te nowe buty mają być.

              Komentarz


                Anaki w to bardzo dobre opony ale w takiej wersji to nowość, jak trochę je przetestujesz daj znać, napewno na asfalt to jedne z lepszych opon.

                Komentarz


                  Ja mam anakee 3, na suchym asfalcie trzymają bardzo dobrze, na mokrym trzeba uważać wystarczy delikatna rosa i opony tracą przyczepność.

                  Komentarz


                    To właśnie jest ciekawe bo poprzednie anaki 1/2 na mokrym i śliskim to była ekstraklasa. Moje anaki mimo prawie zjechanego bieznika nadal na mokrym są bardzo pewne ale to 2 jeszcze. Nawet w śniegu /deszczu ze śniegiem przy tepmeraturach okołozerowych spisywały się dobrze tej zimy. Jechałem natomiast geesem kumpla na 3 i jakoś mnie nie przekonały na mokrym choć nie były złe to poprzedników nie dorównywały.
                    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                    Komentarz


                      Jeden z ostatnich niemieckich testów porównawczych nie zostawił na Anakee 3 suchej nitki.Na mokrym trzymają bardzo dobrze przy jeździe na wprost, w zakrętach robi się mniej wesoło. Przy zeszłotygodniowych ulewach wracałem do Warszawy i na autostradzie to jeszcze jazda była w miarę spokojna ale na bocznych drogach zwalniałem do 60-70 bo w złożeniu motocykl nie był stabilny. Nie kupię tych opon po raz drugi.
                      Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                      Komentarz


                        CO POWIECIE O CONTINENTAL TKC70 TWINDURO lub coś dobrego do teresy 1200 "szutry tylko jako dojazd na pole namiotowe". Mam anakee III i jak nowe spoko ale im starsze i mniej bieżnika wyją jak bizon przy żniwach.

                        Komentarz


                          A tu sobie poczytajcie obywatelu http://www.motocykl-online.pl/testy/...enduro,10222,1
                          I jeszcze tu chociaż w obcym języku szwargoczą http://www.therideadvice.com/pirelli...i-tire-review/
                          Ostatnio edytowany przez Mondo Cane; 3348.
                          Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                          Komentarz


                            Dziennikarstwo sportowe i motoryzacyjne. Bardziej skompromitowany i podatny na prezenty jest tylko zawód ukraińskiego celnika. Do tego po kilku aferkach w temacie testów opon wiadomo, ze wygrywa ten kto lepiej posmaruje.

                            Komentarz


                              Dobra gryzlii to masz dodatkową zagwozdkę, które informacje potraktować jako wiarygodne Warto wspomnieć, że Anakee 3 kupiłem do XTZ 750 na podstawie umiarkowanie pozytywnych wyników testów z 2013 roku i drugi raz bym ich nie kupił. O TKC 70 sam się pytałem w zeszłym roku przez fora i nie znalazłem odpowiedzi. Natomiast w kilku miejscach można znaleźć pozytywne opinie na ich temat http://www.cycleworld.com/2014/08/18...le-tire-review
                              Ostatnio edytowany przez Mondo Cane; 3348.
                              Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
                                Dziennikarstwo sportowe i motoryzacyjne. Bardziej skompromitowany i podatny na prezenty jest tylko zawód ukraińskiego celnika. Do tego po kilku aferkach w temacie testów opon wiadomo, ze wygrywa ten kto lepiej posmaruje.
                                Prince jak ktoś by mi zafundował testy opon, motocykli i czegolwiek na Maderze czy w RPA za kilka miłych słów o tychże produktach to nawet w łapę bym już nie musiał dostać... Faktem jest, ze czytając czasami te testy czy porównania to się człek zastanawia czy to na pewno o tym produkcie piszą.
                                Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                                Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X