Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

opole - mediolan

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    opole - mediolan

    Wybieram sie w przyszlym miesiacu w okolice Mediolanu. Zasadniczo nie spieszy mi sie i planuje przejazd rozbic na 3 dni. Ktoredy pojechac? Gdzie przenocowac? Na co zwrocic uwage? - to moja pierwsza wycieczka o takim zasiegu.
    Slucham pilnie uwag

    #2
    Mój brat był w zeszłym roku w Mediolanie ze znajomym. Tylko oni ruszali z Rzeszowa. Jak będę się z nim widział to popytam o trasę dokładnie jak lecieli. Wiem że jechali przez Budapeszt potem do Rijeki na Chorwacji. Pokręcili się trochę w jej okolicach i potem do Mediolanu. A z powrotem jechali przez alpy ale którędy to dokładnie nie pamiętam. Wrzucę Ci tutaj jak będę miał więcej info.
    Pozdro Giani
    ...tylko silnych los obdarza hojnie...

    Komentarz


      #3
      Dzieki, szczegolnie interesuje mnie w tej sytuacji ich trasa powrotna. Nie bede przeginac Wegrami i Chorwacja

      Komentarz


        #4
        Mbogo, myślę, że jak sam usiądzesz to też zaplanujesz trasę przez interesujące ciebie po drodze miejsca. W zeszłym roku podczas powrotu z Wysp jechałem jak oczy poniosły, jednak nie mogłem ominąć Paryża i kilku wiekszych miast, zwiedzajac przy okazji pola bitew, cmentarze itp. Miałem na to 1,5 tygodnia. Spałem gdzie popadło (ogólnie jest zakaz) i czasami w cywilozowanym miejscu by się wykąpać, porzadnie zjeść.

        A noclegi? Masz GPS? Tam są takie punkty. Bierz też namiot, śpiwór i całe wyposażenie turystyczne. Jeśli nie, to kup mapę Europy z kempingami, pomaga. Jesteś w Europie, tu jest cywilizacja
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #5
          LukaSS, nie zamierzam zerznac z gotowca i nie prosze chlopakow, zeby dali mi odpisac
          Planuje ten wyjazd sam, ale nie chcialbym przegapic czegos (trasy, miejsca), co jest ciekawe z motocyklowego punktu widzenia - brakuje mi doswiadczenia, zeby to ocenic.

          Komentarz


            #6
            Gdybyś chciał jechać przez Alpy przełęczami upewnij się wcześniej, czy nie będą jeszcze pozamykane.
            sigpic

            Komentarz


              #7
              Na pewno było tak, że jak wracali(to było pod koniec kwietnia)to ich zima zastała w alpach. Ale dali jakoś rade.
              ...tylko silnych los obdarza hojnie...

              Komentarz


                #8
                Wyglądało to tak:

                Pozdro Giani
                ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                Komentarz


                  #9
                  Byłem kilka razy we Włoszech tyle, że samochodem.
                  Mogę polecić ci na szybko następujące miejsca w tych rejonach :
                  Trieste http://obiezyswiat.org/index.php?gallery=1878
                  Cudnie położone portowe miasto z pokręconą historią.

                  Cortina d’Ampezzo http://www.dolomiti.org/pl/Cortina/index.html
                  Piękne miejsce jeśli lubisz góry, sprawdź tylko czy w terminie w którym się wybierasz zalega tam jeszcze śnieg

                  Garda (jezioro)http://pl.wikipedia.org/wiki/Garda_(jezioro)
                  Mekka żeglarzy różnej maści, idealne miejsce na odpoczynek po ciężkim dniu w siodle, wiele możliwości noclegowych o rożnym poziomie cen.
                  W okolicy przecudnej urody kręte drogi.

                  Tor Autodromo Nazionale di Monza http://www.sport.pl/F1/1,96297,3602745.html
                  Tor wycigów F1 pod Milano.

                  O Wenecji, Padwie, Bolonii nawet nie wspominam, bo to klasyka tych rejonów. Musisz posiedzieć w necie i w zależności od tego co Cię interesuje ustalić sobie trasę.

                  Jak wrócisz pochwal się zdjęciami i wrażeniami z podróży;-)

                  Komentarz


                    #10
                    Dzieki, Laguna! Jesli nie zapomne aparatu, nie zapomne robic zdjec, dojade no i wroce, zapewne cos zapodam

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X