Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

No czesiek wiosna 2010 :)

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    No czesiek wiosna 2010 :)

    kto bywał na cześkach wcześniej, wie że to zajefajna impreza i tylko stali bywalcy dobrze sie bawią i namawiają innych na udział bo zlot jest jedyny w swoim rodzaju

    ja będę, jak ktoś będzie miał chęci wyruszamy w 5 motocykli w piątek po południu z Dęblina

    pozdrawiam i zapraszam

    http://www.gryf.riders.pl/index.php?...=1&id=9&idp=12
    Załączone pliki
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    #2
    Niestety nie dołączę do Was. W sobotę wypadły mi chrzciny na których muszę byc.
    hominis est errare, insipientis in errore perseverare
    Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

    Komentarz


      #3
      To przyjedziesz zaraz po chrzcinach na sobotnią imprezę
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Jak będzie tak ładnie, to pijacka impreza murowana

        Kto nie był niech przyjeżdza. Można pozwiedzać turystycznie i poendurzyć. Prawdziwa wolność, zero ograniczeń. Od Warszawy to jakieś 150-180 km.


        Marcin, nie wiem czy będę. Zamiedbałem w zeszłym roku znajomych, rodzinkę, muszę poodwiedzać ich w końcu, bo się pogniewali lekko
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #5
          tez się wybieram!! ale w sobote po robocie! mam nadzieje że wątroba mi wytrzyma!!

          Komentarz


            #6
            Kto nie chce to nie pije tylko jeździ i zwiedza tereny bo to prawdziwa nadburzańska dżungla Widziałem na googlach zdjęcia z satelity tego miejsca i widać że będzie fajnie oby pogoda tylko dopisała a myślę że do poniedziałku się posiedzi/pojeździ.

            http://mapy.google.pl/?ie=UTF8&ll=52...42014&t=h&z=15
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz

            Pracuję...
            X