Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Stopka centralna Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Podpowiem Ci jak ja stawiam moją - a trochę czasu minęło zanim pierwszy raz mi się udało, w sumie podnieść takiego kloca jak ST nie jest w cale tak łatwo

    Rozkładam boczną stopkę tak aby nie przeszkadzała, butem przydeptuję centralkę ( lepiej nie rób tego w klapkach albo sandałach, mi raz przycięło podeszwę w bucie, bo nie zabrałem stopy na czas). Dobrze się ustaw w stosunku do motocykla, tak abyś był w stanie przetoczyć go kawałek do przodu i do tyłu ( co przyda się w momencie stawiania), trzymając cały czas nogę na centralce. Teraz właśnie, przetocz moto z 0,5m do przodu, przyhamuj mocno przednim hamulcem, wykorzystując to, że moto zacznie samo jechać do tyłu podciągnij je do siebie i przyduś centralkę butem do gleby. Za pierwszym razem nie wyjdzie, ale nie przejmuj się, próbuj aż do skutku

    Komentarz


      #17
      nie sądziłem, że ze mnie taki Pudzian... ale ja po prostu kładę nogę na centralce i podnoszę moto do góry za stelaż.
      "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
      =>
      Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

      Komentarz


        #18
        Ja robiÄ™ to tak:
        Podstawa to nadepnięcie na centralkę i wykorzystanie swojego ciężaru (im go więcej tym lepiej
        Prawą ręką unoszę tył moto za stelaż-bagażnik
        LewÄ… ciÄ…gnÄ™ za gmola.

        Komentarz


          #19
          Zamieszczone przez _ja Zobacz posta
          nie sądziłem, że ze mnie taki Pudzian... ale ja po prostu kładę nogę na centralce i podnoszę moto do góry za stelaż.
          Jak za stelaż od kufrów - to mamy łatwiej
          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

          Komentarz


            #20
            Ew. lewą można ciągnąć za poprzeczkę kierownicy. Połowa sukcesu polega na tym, żeby ręką ciągnąć do góry a nie do tyłu.
            Sporo zależy od wysokości centralki i punktu jej mocowania względem środka ciężkości moto - często niezłe kloce wskakują na centralki dużo chętniej niż sporo lżejsze moto.
            sigpic

            Komentarz


              #21
              Czy oferta wciąż aktualna? Jestem zainteresowany kupnem.

              Komentarz


                #22
                czy rozważasz robienie stopek do innych modeli motocykli?
                _________________________________
                Pozdrowienia z krainy czterech szlaków
                sigpic

                Komentarz


                  #23
                  Tak, mam stopki do kilku różnych modeli.
                  Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

                  Komentarz


                    #24
                    Czy masz moze jeszcze stopki do ST? Jaka bedzie cena i jak dlugo nalezy na nia czekac?

                    Dzieki za odpowiedz.

                    Pozdrawiam,
                    ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                    Komentarz


                      #25
                      Jestem zainteresowany kupnem stopki : aktualne???

                      Komentarz


                        #26
                        Aktualne jeszcze?

                        Komentarz

                        PracujÄ™...
                        X