Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ściana wschodnia - północna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ściana wschodnia - północna

    A jest ktoś chętny na północną ścianę wschodnia powiedzmy w lipcu?
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    #2
    1. na ile dni?
    2. ile km?
    3. jaka trasa (off, szutry, asfalt, cały czas przez bagna )?
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

    Komentarz


      #3
      PiÄ…tek trzeba wziąść wolny najlepiej. Z Warszawy trzeba polecieć na Białostoczczyznę mniej wiecej do wysokość Suwałki i stamtąd w dół, aż do Terespola lub może troszkę niżej. Ale zobaczy się jeszcze. Ogólnie to Tatarski szlak i pogranicze kultur.
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #4
        Starczy na to weekend?
        Bo w piątek to dojazd, na objechanie, pozwiedzanie pozostaje de facto sobota i trochę niedzieli, bo bo dumu trza wrócić.
        "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

        Komentarz


          #5
          Usunięte na żądanie użytkownika

          Komentarz


            #6
            Mi też podoba się ten pomysł.Pamiętam że Grubens proponował coś w podobnego. Wiem, że do Suwałk z Wa-wy jest coś do 300km nie więcej(no chyba, że przez Kraków)
            Lipiec jeżeli chodzi o mnie pasuje, weekend jeszcze lepiej. Jestem sam sobie panem także się dostosuje.
            Pozdro Giani
            ...tylko silnych los obdarza hojnie...

            Komentarz


              #7
              Także jestem zainteresowany pomysłem wyjazdy w te okolice.
              Znajomy z forum suzukidr, zrobił całe wschodnią ścianę jadąc lekkim off, mogę od niego ściągnąć ślad gps.
              Jakaś bardziej sprecyzowana propozycja terminu wyjazdu.

              Komentarz


                #8
                Usunięte na żądanie użytkownika

                Komentarz


                  #9
                  Jak tam planowanie Szymek 1960? może razem uradzimy trasę?

                  Komentarz


                    #10
                    Usunięte na żądanie użytkownika

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez Laguna Zobacz posta
                      Także jestem zainteresowany pomysłem wyjazdy w te okolice.
                      Znajomy z forum suzukidr, zrobił całe wschodnią ścianę jadąc lekkim off, mogę od niego ściągnąć ślad gps.
                      Jakaś bardziej sprecyzowana propozycja terminu wyjazdu.
                      Znaczy się Szymek M. z Warszawy na czerwonym Bigu
                      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                        Znaczy się Szymek M. z Warszawy na czerwonym Bigu
                        Ten sam;-) Tyle, że czerwonego Biga zamienił na małego GS, by potem wrócić do ukochanego Biga!
                        Co do planowanej trasy to ponieważ jestem z Pabianic proponuję spotkanie w stolicy w czwartek wieczorkiem ( może będzie okazja małego piwka), by razem wyruszyć WCZEŚNIE rano w piątek w kierunek na Suwałki. Jakie mamy oczekiwania co do noclegu? Ja myślałem o namiotach i spaniu na dzikulca przy jeziorach i tym podobnych klimatach.
                        Jakieś propozycje terminu? Ja w miarę wcześnie muszę urlop zaklepać w sezonie wakacyjnym.
                        PozDRo

                        Komentarz


                          #13
                          Jeżeli chodzi o mnie to mi się podoba twój plan z tym czwartkiem. Poza tym pewno razem pojedziemy do stolycy z racji tego, że mieszkamy niedaleko siebie. Odnośnie noclegu nie mam wymagań. Co do terminu to się nic nie zmieniło tzn. jestem dostępny w lipcu, a jeżeli chodzi o konkrety to się dostosuje.
                          Pozdro Giani
                          ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                          Komentarz


                            #14
                            Usunięte na żądanie użytkownika

                            Komentarz


                              #15
                              Myślę, że Suwałki lub Augustów będzie dobrym rozwiązaneim. Proponuję jazdę kawałek za Terespol, dodatkowo do Kodnia i Jabłecznej, aż do Sławatycz, gdzie będzie koniec trasy.

                              Przygotujcie się na zwiedzanie stadniny w Janowie Podlaskim, znaczy nerwy z tym związane, ponieważ masztalerze to straszne .uje i niechcą otwierać obór dla zwiedzających...

                              Proponuję termin pod koniec lipca, kiedy dni są jeszcze długie, a noce niezazimne. Noclegi? Znajdą się bez problemu, ale zestawy turystyczne trzeba wziąść na wszelki wypadek ze sobą.
                              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X