Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

większe zakupy, może ktoś , ma coś z listy i chce się pozbyć

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] większe zakupy, może ktoś , ma coś z listy i chce się pozbyć

    potrzebuje trochę różnych różności a nie śpieszy mi się bardzo bo dopiero w czerwcu będę w Polsce przy mojej tenere,

    zamiast od razu kupować w sklepach zapytam na forum , może ktoś będzie miał na zbyciu

    -tarcze sprzęgłowe(nowe)
    -olej repsol 10W40 offroad (6l) (może ma ktoś inny na zbyciu, czekam na propozycje, motul mnie nie interesuje)
    - filtr oleju
    -szyba turystyczna (tak z 46 cm, albo i większa, ale nie taka jaką ma/miał bartas),
    -woltomierz od lady samary
    -dwa kufry boczne(najlepiej alu)
    -mały halogen albo reflektor
    Ostatnio edytowany przez ksenon; 10.
    sigpic

    #2
    Na forum afryki jest gość repsolem handlujący http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=5026

    Komentarz


      #3
      o i jeszcze by się przydała nowa stacyjka i korek wlewu paliwa
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Ksenon ja mam do sprzedania dwa Halogeny soczewkowe, sprzedam za połowę ceny.. Trzeba mi na oponę

        Komentarz


          #5
          te co były w twojej ST, napisz mi na PW co i jak i za ile i jakieś małe foto jak byś mógł.
          sigpic

          Komentarz

          Pracuję...
          X