Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam części do XTZ 750 - LISTA

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Sprzedam części do XTZ 750 - LISTA

    Witam.
    Przykra rzecz miała miejsce, moja ST uległa przyziemieniu.
    Historia smutna dla mnie i kandydata na nowego właściciela który ST przyziemił.
    Pan odjechał bez motocykla za to szczuplejszy o kilkadziesiąt stówek.
    (Przy okazji, każdemu polecam brać kasę do ręki przed jazdą próbną)

    Rozważam rozsprzedanie motocykla na części dlatego chciałbym się zorientować czy jest popyt na naszym forum na części? Mogę też sprzedać całość.

    Proszę pisać kogo co interesuje.
    Na wszystkie pytania będę odpowiadał w tym wątku by pozostała informacja dla innych.
    sigpic
    Paliwa opon i wolnego czasu....

    #2
    Wsadź jakieś zdjęcia, jak nie wygląda to źle to może całość uda się sprzedać a jeśli nie to dopiero się rozważy decyzję o rozkompletowaniu teresy
    co za PIERDOŁA tak się przymierzałA do Twojego motoru?
    Ostatnio edytowany przez fxrider; 1. Powód: Ukulturnienie wpisu
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      No właśnie K... znaczy pierdoła (z szacunkiem dla być może, przeszłego forumowicza) cóż gabaryty tego moto potrafią zaskoczyć nie jednego.
      Motocykl uderzony lewą stroną i przewrócony na prawą.
      Mniej więcej wygląda to tak:










      Silnik, felgi + opony OK, lagi ruszone, chłodnica (nie rozszczelniona ale krzywa)
      Silnik jest po wymianach eksploatacyjnych, regulacji, czyszczeniu gaźników i zaworów.

      z dodatków moto ma kompletny stalowy oplot, nowy akumulator, zegary z wbudowanym wskaźnikiem napięcia ładowania, gniazdo 12V z zaślepką, Top Case Givi E460 + stelaż i zestaw do montażu światła STOP w tym kufrze - NOWY nie montowany.
      wyglądający mniej więcej tak:


      ,
      sigpic
      Paliwa opon i wolnego czasu....

      Komentarz


        #4
        Ja biorę silnik na 100% chyba że uchodzi z niego życie.

        Komentarz


          #5
          pre pierdółek jak ślizg łańcucha i jeszcze trochę drobnych bym wziął jak by można było....

          Komentarz


            #6
            Ile chcesz za całosc?mam troche plastikow w tym malowaniu.

            Komentarz


              #7
              Jestem zainteresowany kolektorami i lewym przełącznikiem. Ile chcesz za nie?
              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

              Komentarz


                #8
                heja sprzedałeś już ten motor, bo jak nie to potrzebowałbym ramę wraz z dokumentami o ile nie jest uszkodzona oczywiście daj znać pozdro

                heja masz jeszcze ten motor czy sprzedałeś bo jak coś to potrzebuję ramę wraz z dokumentami o ile jest cała daj znać pozdro
                Ostatnio edytowany przez LukaSS; 4.

                Komentarz


                  #9
                  na ile cenisz stacyjkę i korek wlewu zbiornika
                  + kluczyki ?
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    ja bym wzial cały oplot stalowy i ew. tylna pompe hamulcowa, jaka cena?

                    Komentarz


                      #11
                      Boczki pod siedzenie. Swoją drogą, dlaczego nie skasowałeś całej kasy za motocykl? Ja bym dal gościowi moto, a zarekwirował kasę. Na ile wyceniłeś straty (tzn ile skasowałeś)?
                      sigpic
                      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                      Komentarz


                        #12
                        Jeśli jeszcze aktualne to ile cenił byś za szybę jeśli nie jest popękana?

                        I jeszcze czy top case sprzedaż sam bez mocowania czy wszystko razem ze stelażem tylko? Jaka cena?
                        Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          #13
                          Mi by szkoda to było na części rozsprzedać. Te malowanie plastików idzie spokojnie kupić.

                          PS. Jak można zniszczyć tak piękne moto
                          BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
                          YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


                          Ja tu tylko sprzątam

                          Komentarz


                            #14
                            Witam mam pytanko czy masz moze na sprzedaz moduł zapłonowy lub nie masz pojecia kto ma do xtz 750
                            Ostatnio edytowany przez daro8367; 293.

                            Komentarz


                              #15
                              Witam.
                              Moi drodzy, jak napisałem w pierwszym poście. Póki co jest to lista kto na co reflektuje? W chwili obecnej nie ma jeszcze konkretnej decyzji o sprzedaży w całości, częściach czy też naprawie.
                              Proszę wiec o wpisywanie co kogo interesuje. Na razie tyle.
                              sigpic
                              Paliwa opon i wolnego czasu....

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X