Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Silnik tdm850 do xtz super tenere

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    Podbijam temat, z tym, że może jeszcze dopytam tych bardziej doświadczonych (ale może to poza tematem) jest jakiś tajemny sposób jak wybrać używany silnik na przekładkę przez internety?

    Komentarz


      #62
      Pojechać, odpalić, przejechać się i dopiero podjąć decyzję.
      Ja tak kupiłem całego TDM-a, za niewiele więcej, niż na szrotach za sam silnik do XTZ wołają.

      Inna opcja to niestety loteria.

      Komentarz


        #63
        Ja też tak zrobiłem ze kupiłem tdm za nieduże pieniądze na przekładkę i jak się skończyło mam dwa motocykle, i dalej szukam silnika na przekladke, tamta tdm-ka za dobra była żeby ja niszczyć

        Komentarz


          #64
          A to żeście pomogli
          Nie chce mi się bawić w zakup tdm i później walczyć ze sprzedażą części, a miejsca nie mam obecnie na przechowywanie.
          Co do loterii z silnikiem, nie do końca tak jest, wystarczy kupić z pisemną gwarancją np. 30 dniową. Tak kupiłem do drugiego moto i silnik śmiga.
          Kto podpowie jak z gaźnikami, trzeba zmieniać dysze czy nie?

          Komentarz


            #65
            To tak zwana gwarancja rozruchowa. Sprzedający gwarantuje, że zakupiony silnik da się uruchomić. Odpalił to czego Pan się czepiasz? Następna kwestia to wyegzekwowanie takiej gwarancji od sprzedawcy z allegro. Są tacy co sprzedają porzedny towar ale, są i kanciarze. Jak trafisz..
            Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
            Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

            Komentarz


              #66
              TDMek u nas sporo więc teoretycznie większy wybór dobrych silników, ale też może być więcej trupów.
              Najlepsza opcja to znaleźć TDMkę po ślizgu albo niewielkim dzwonie.
              Pogadaj może z gośćmi, którzy zwożą motocykle z Zachodu, może uda się jakąś znaleźć za normalne pieniądze.

              Komentarz


                #67
                Cześć, fajny wątek i ciekawy bardzo. Choć trochę czasu minęło od głównych przeróbek, chciałem prosić autorów, którzy jeszcze z nami są, o udostępnienie nowych galerii lub kilku zdjęć. Ku pamięci. Niestety stare linki do picasy dawno nie fungują. Może by zainspirowały młodych adeptów przeróbek wszelakich

                Komentarz

                Pracuję...
                X