Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

XTZ 750 Super Tenere

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] XTZ 750 Super Tenere

    Witam
    Jestem na etapie poszukiwań jakiejś ładnej Super Tenery. Na zakup mam jeszcze czas około miesiąca natomiast na wstępne oględziny nigdy nie jest za wcześnie.
    Cenowo chciałbym się zmieścić w kwocie około 7 tys zł. Patrząc na oferty ebay, mobile, autoscout sadze ze jest to optymalna kwota jak za ten model. Nie chcialbym wykladac sporej kasiory bo chce jeszcze doinwestowac w swoje bezpieczenstwo - buty enduro i porzadny kask. Ktoś pewnie zapyta jaki rocznik mnie interesuje... odpowiedz brzmi: jak najmlodzsza
    prosze o jakies informacje i jesli to mozliwe-oferty

    pzdr dla wszystkich tenere-maniakow!


    ps. kontakt:
    gg 6498494
    tel 725 002 578
    mail: damianttks@interia.pl

    #2
    Konkretnych namiarów niestety puki co nie mam, ale mogę coś doradzić. Co do rocznika to wiadomo im młodsza to większe szanse że bardziej zadbana, ale to nie jest wyznacznikiem. Ja mam Tenere 750 z '89 i jestem z jej stanu naprawdę zadowolony a widziałem już nie raz młodsze i w gorszym stanie. Podstawową sprawą w tego typu motocyklach jest to że wygląd plastików itp. nie świadczy o stanie motocykla. Normalną sprawą jest to że może plastiki mogą mieć jakieś otarcia, drobne pęknięcia. Mi się udało troszkę zakombinować i kupiłem motocykl z uszkodzonym silnikiem a następnie dodatkowo do tego silnik od kolegi guliwera który tak jak on mnie o tym zapewniał jest w świetnym stanie. Silniczek cyka jak zegareczek. Łącznie już dokładnie nie pamiętam ile wyniosło ale nie więcej niż 5500 zł. a i jeszcze napęd kupiłem czyli jakieś 500 zł do tego trzeba było doliczyć. Z Tomaszowa do mnie do Jabłonnej Koło Lubina masz kawałek ale jak byś chciał to możesz u mnie się przymierzyć do tereski :-)

    Komentarz


      #3
      moja wygląda jakby dwie wojny światowe przeżyła, ale nie zamienił bym ja teraz na inną, młodszy rocznik nie oznacza lepszego stanu, i tak samo ilość przejechanych km, bo lepiej kiedy motocykl przejedzie po asfaltach 100000 niż 20000 po ostrym terenie, ale dużo też zależy kto użytkował motocykl, bo tez czasami ktoś będzie twierdził że dbał o motocykl bo lał najlepszy olej jaki zna (np. lux 10), i zawsze lepiej jest kupić motocykl w dobrym stanie technicznym a w dupie mieć jak on wygląda.

      ps: a ja 4 czerwca będę w Tomaszowie lubelsim
      sigpic

      Komentarz


        #4
        ksenona teresa zaraża!!! przymiarka do niej, potwierdziła mnie o słuszność zakupu, ST

        Komentarz


          #5
          Powiem tak, każda zaraża. Ja tylko raz wsiadłem na nią i od razu wszystko było jasne.

          Komentarz


            #6
            Jak w ogłoszeniu, motocykl pewny

            Masz pytania pisz śmiało. Zapytaj forumowiczów jak oceniają mój sprzęt, oni najlepiej wiedzą jak powinna wygladac ST. A wyglad świadczy o tym kto i jak go użytkował.

            Komentarz


              #7
              No nie powiem. Straaaaasznie podoba mi się ten motocykl. Nie widze sensu kupowania Africi, pchania się w pieniądze typu 15 tys za podobny rok Super Tenere. Ciężko jest znaleźć jakąś alternatywę. Równie ciężko znaleźć niezajeżdżony model xtz... Na zachodzie ceny wyższe niż w kraju... Dziwna sprawa...

              ps. romanwy - twoja super tenere to wg mnie model IDEALNY. Cena adekwatna do stanu motocykla. Ja szukam raczej cos w górnych granicach 7 tys zł więc na starcie twoja oferta odpada... a szkoda...

              Komentarz


                #8
                Ja za swoją 97 z pełnym uzbrojeniem wołałbym 9 tys, ale moto zostaje . Obserwuj allegro, w końcu się trafi odpowiednia
                sigpic
                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
                  Ja za swoją 97 z pełnym uzbrojeniem wołałbym 9 tys, ale moto zostaje . Obserwuj allegro, w końcu się trafi odpowiednia
                  Z tego co wyczytalem to tylko w dowodzie masz 97 rok... pisales ze jako date produkcji masz wpisana date peirwszej rejestracji... nie oszukujmy sie juz w czwartym poscie

                  Komentarz


                    #10
                    To założenie, możliwe że moto jest z końca 96, ale to po vinie można sprawdzić. Wg. malowania jest to rocznik 95 lub 96. Pozdr
                    sigpic
                    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
                      Wg. malowania jest to rocznik 95 lub 96. Pozdr
                      ale ty masz malowanie podrobione
                      sigpic

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X