Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

[S] Sprzedam Suzuki Bandit 600 97'

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [inny] [S] Sprzedam Suzuki Bandit 600 97'

    Cześć,
    po ponad dwóch sezonach ujeżdżania sprzedaję swojego Bandziora. Chcę się przesiąść na ST lub AT. Zapraszam zainteresowanych na Allegro:



    Galeria foto:




    Filmik:


    Cena: 7500zł (do małej negocjacji)

    Pozdrawiam

    #2
    Za tyle kupisz wypasioną ST, albo zarżniętą Afrykę.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #3
      Fajnie zrobiony film

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
        Za tyle kupisz wypasioną ST, albo zarżniętą Afrykę.
        No właśnie celuję bardziej w ST. Chciałbym się jednak przejechać Afriką żeby się już ostatecznie zdecydować. Nie ma niestety żadnej AT w okolicy (podobnie zresztą jak i żadnej ST)

        Komentarz


          #5
          Film zacny. Swego czasu miałem słabość do średniego bandita Ile Ci pali? Jak chcesz się przymierzyć do ST, to wpadnij do Torunia.
          sigpic
          "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

          "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

          Komentarz


            #6
            O Chłopie, filmik wypas. Normalnie Suzuka powinna Ci kasę za reklamę odpalic. Kup Tenerę i takie filmy prosimy z wypraw mniejszych i większych!!!
            hominis est errare, insipientis in errore perseverare
            Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

            Komentarz


              #7
              WOW filmik jest super profesjonalny, chyba zawodowo zajmujesz sie filmem albo reklamą, bardzo dobry montaż i kadry.
              Przeskakuj szybko na Tenere i czekamy na filmy
              Swoja droga fajnie że miłośnik klasy motorów typu właśnie bandit, hornet itp. przeskakuje na enduro

              Komentarz


                #8
                Gratuluje bardzo dobrego filmu montaż,zdjęcia, muza pierwsza klasa!!!
                Musze przyznać, że ja przeszedłem podobną drogę, najpierw była Yamaha XJ 600, a potem podróżne enduro...coś w tym musi być;-)

                Komentarz


                  #9
                  profesjonalny filmik, jeszcze przy pierwszym odejściu winien pójść na koło i byłoby ciacia

                  Komentarz


                    #10
                    Filmik jest faktycznie spoko loko, ale o co chodzi z tym ruchomym db-kilerem w tłumiku? Tak ma być , czy samo się zrobiło?
                    "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                    Komentarz


                      #11
                      Szacunek za profesjonalnie wykonany film. Mam nadzieję, że ST też się podobnego doczeka, choć może z innej okazji

                      pozdrawiam, Adam
                      sigpic

                      Komentarz


                        #12
                        Dzięki koledzy,
                        trochę "nie wypada" żeby nowy potencjalny kupiec oglądał jak moto idzie na gumę Ruchomy DB-Killer na filmie to efekt niezamierzony a wręcz niepożądany, świadczący o konieczności wymiany tłumika . To był jeszcze oryginał, więc miał prawo przerdzewieć.
                        Reasumując - Bandzior znalazł w sobotę nowego właściciela, a ja zaczynam szukać dla siebie - ciągle jestem przed wyborem ST, AT lub TA. Mało jest jednak zadbanych Tenerek na Allegro i łypię okiem coraz bardziej w kierunku Trampa. Aczkolwiek jak się trafi ładna sztuka to biorę od razu i maluję w barwy Repsola (taka chyba nawet była na tym forum).

                        Co do następnego filmu, to niedługo robimy DR-kę kolegi, a jak kupie swojego motonga to ciśniemy razem do Czarnobyla i tu dopiero będzie mega film.

                        Pozdrawiam

                        Komentarz


                          #13
                          No istotnie film po prostu rewelacja. Jestem pod wrazeniem. Chcialbym taki o ST.

                          Komentarz


                            #14
                            ja przed zakupem ST, przejechałem się na TA kolegi był załadowany 3 kufry i w zakrętach odnosiłem wrażenie jak by rama się wyginała.

                            czy przypadkiem malowania, Repsola nie miał ADRIAN z Zamościa
                            Ostatnio edytowany przez Yogi; 13.

                            Komentarz


                              #15
                              A jaki to był rocznik/model Trampka ?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X