Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stelaż pod 3 kufry

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Stelaż pod 3 kufry

    Witam
    Udało mi się dorobić stelaż pod trzy kufry do Yamahy ST. Prosiłbym wszystkich o ocenę czy ramki pod kufry są prawidłowo zamocowane ponieważ widzaiłem kilka różnych stelaży i każdy miał w innym miejscu ramki. Proszę o wszelkie sugestie odnośnie stelaża, chciałbym dorobić szablon, a nie wiem czy dobrze to wyszło. Paweł
    Załączone pliki
    Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

    #2
    Hej. Dam Ci wszystkie moje info o stelażach, ale najszybciej jutro- walczymy z powodzią. Zrób zdj z góry równolegle do ramek. Cofnięte powinny być tak, aby szło na styk zdjąć boczki.
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      #3
      Stelaż pod kufry plastikowe przerobiony na stelaż pod kufry alu:

      S6304179 (Large)..jpgS6304180 (Large)..jpgS6304178 (Large)..jpg
      S6304182 (Large)..jpgS6304181 (Large)..jpg


      W tej chwili są już podoginane, poskręcane we wszystkich miejscach i maja mocowanie monokey zamiast płyty.
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #4
        ja też muszę coś dorobić pod stare alu z xt, tylko wstępnie pomiary mówią mi że moto z kuframi będzie miał 140cm szerokości jak by były symetrycznie xt miał 109cm z nimi chyba

        Komentarz

        Pracuję...
        X