Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Po awarii - wyjaśnienie aktualnej sytuacji forum

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    gdyby cos dysponuje hostingiem (az.pl) ze spora iloscia miejsca i nielimitowanym transferze. Jezeli chcecie tam robic backup / mirror moge udostepnic konto np. przez ftp czy cokolwiek innego.

    Serwer i tak jest i bedzie oplacony wiec nie ma potrzeby zadnych rozliczen.
    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

    Komentarz


      #17
      Czy ja mam coś nie tak czy....

      Po wpisaniu w przeglądarkę Google hasła "XTZ" wyskakuje mi w pasku adresu "http://xtzclub.pl/index.html" a na stronie komunikat:

      Not Found

      The requested URL /index.html was not found on this server.

      Apache/2.2.9 (Debian) PHP/5.2.6-1+lenny9 with Suhosin-Patch mod_python/3.3.1 Python/2.5.2 mod_ssl/2.2.9 OpenSSL/0.9.8m mod_perl/2.0.4 Perl/v5.10.1 Server at xtzclub.pl Port 80
      Teraz jest "http://xtzclub.pl/forum.php" można to jakoś zmienić by nie było tych problemów (myślę, że nie tylko dla mnie)?


      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #18
        Lukass ja też tak mam... Po kliknięciu w górnym lewym rogu na logo forum jest to samo, a kiedyś wracało do strony głównej..

        Komentarz


          #19
          To kwestia cache przeglądarki. Jak robiłem przekierowanie na chat użyłem z rozpędu złego rodzaju przekierowania (sztywnego zamiast tymczasowego) i przeglądarka to sobie zapamiętała - powinno niedługo minąć samo. Dla weryfikacji możecie spróbować powtórzyć te czynności pod przeglądarką na której nie odwiedzaliście forum podczas awarii - powinno być wtedy ok.

          @LukaSS - sorry, na gogole nie mamy wpływu, zaindeksował tymczasową zaślepkę i trzeba czekać aż ona wyleci z indeksu - kwestia paru dni.
          sigpic

          Komentarz


            #20
            Nowa jakość, nowe życie.
            Najważniejsze, że forum działa!
            Adamie, Robercie do przodu.
            Co do składek to jestem za dobrowolnymi, bez oznaczania użytkownika słoneczkami czy innymi pierdami.
            Bo zaraz zacznie się dzielenie na tych co dali i na tych co nie dają.........(dupy).... przepraszam nie mogłem się powstrzymać:-)

            Komentarz


              #21
              Jeśli chodzi o składki, to póki co jeszcze się wstrzymajmy.
              Jeżeli testy wypadną pomyślnie, to będzie bez kosztowy hosting w home.pl.
              Tak długo jak się da to chciałbym utrzymać bezskładkową politykę Adama, żeby nie było ew. konfliktów na tym tle.
              "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

              Komentarz


                #22
                Taka "przerwa" uświadomiła pewnie nie jednego odwiedzającego to forum o jego stopniu uzależnienia Codziennie zakładka z forum i odśwież z nadzieją ze wszystko sie załaduje Pozdrawiam.

                Komentarz


                  #23
                  Zamieszczone przez Baldur_ Zobacz posta
                  Taka "przerwa" uświadomiła pewnie nie jednego odwiedzającego to forum o jego stopniu uzależnienia Codziennie zakładka z forum i odśwież z nadzieją ze wszystko sie załaduje Pozdrawiam.
                  Miałem tak i nie jestem z tego powodu zbyt szczęśliwy.

                  Komentarz


                    #24
                    Lepiej byc uzalerznionym od takiego forum niż od facebooka

                    Komentarz


                      #25
                      Popatrzcie jak nas odmłodziło można zatem to życie przeżyć jeszcze raz
                      Nie maszyna lecz chęć szczera zrobi z Ciebie ADWENCZERA!!!

                      Komentarz


                        #26
                        Ja to nawet się wystraszyłem rano w łazience patrząc w lustro.
                        A na poważnie. Należy rozważyć płatny, solidny hosting w zamian za reklamę.
                        Może wszyscy przekażmy 1% podatku

                        Komentarz


                          #27
                          Dobrze móc znowu zaglądać na forum Utraciliśmy prawie rok, ale po tak długiej przerwie lista tematów będzie rosła w zastraszającym tempie
                          Można też spojrzeć na to z tej strony - forum jest już graficznie przygotowane na święta

                          Komentarz


                            #28
                            Szkoda, że nie udało się odzyskać backupu - ale mówi się trudno i trzeba iść dalej.

                            Z ciekawości spytam - u kogo jest hosting strony?
                            Niedawno straciliśmy w podobny sposób główną stronę yamahaxt.pl
                            Mimo istniejącego backupu nie szło tego odtworzyć, baza była rozjechana. Na szczęście forum żyje.
                            Hosting jest na linuxpl.com...

                            Komentarz


                              #29
                              Wróciła wiki.xtzclub.pl, gdyby ktos zauważył jakieś błędy, to proszę dać znać.

                              Pzdr,
                              Robert

                              EDIT: archiwum również jest już dostępne.
                              "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                              Komentarz


                                #30
                                Takie krótkie info. Udało się odzyskać dane sprzed awarii. Dobranoc.

                                Pozdrawiam,
                                Gosia

                                p.s. Adam, Rootolf, zróbcie proszę backup bazy, która będzie dołączana do poprzedniej - napisałam adminowi żeby nie przywracał starego zanim nie zbackupujemy nowego ale różnie może być. Musimy się rano skontakcić żeby zaplanować tę akcję, bo może wystarczy wgrać gdzieś backupy obok ale to od Was zależy jak byście woleli. Ponieważ mam zarwanych z 5 ostatnich nocy w tym poprzednią całkowicie, to dzisiaj już nie dam rady przesiadywać.
                                Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X