Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Po awarii - wyjaśnienie aktualnej sytuacji forum

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
    Jak Panowie posuwają się prace?

    Mam co raz problem:



    Taki komunikat wyskakuje po edycji napisanego posta, czasami po napisaniu :/
    Mam ten sam problem i w robocie i w domu

    Komentarz


      #47
      "strona zawiera pętlę przekieroowań" ?

      mam to teraz, po edycji
      ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
      FB: http://www.facebook.com/kamilltee

      Komentarz


        #48
        Jak idą prace nad naprawiniem i łaczeniem? Ta firemka w końcu skołowała backup czy jeszcze trzeba poczekać?

        Chciałem pochwalić obecną wersje vBulletina, sporo ciekawszych funkcji, czytelniej i przyjemniej

        A tak w ogóle to cos się popsuło ale w końcu nie wiem gdzie i u kogo. xtzclub.pl na FF nie działa, na IE działała, teraz działa po wpisaniu http://www.xtzclub.pl/private.php. I mam to na trzech kompach. A kiedy się wpisze adres strony to wywala na stronę home.pl. Coś można temu zaradzic czy to chwilowe trdności z forum (a może ja mam coś pokopane?).

        Tak w ogóle to rozmawiałem z trzema czy czerema osobami przez tel., które mówiły, że stona im dalej nie działa.

        A raportowanie działa? Czasami mysle, że nie
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #49
          Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
          Jak idą prace nad naprawiniem i łaczeniem? Ta firemka w końcu skołowała backup czy jeszcze trzeba poczekać?
          Wstępne prognozy przekazania backupu są na przyszły tydzień, ale nie chcemy zapeszać i informacja będzie jak już będziemy mieli go na dysku, także póki co, czekamy.

          Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
          A tak w ogóle to cos się popsuło ale w końcu nie wiem gdzie i u kogo. xtzclub.pl na FF nie działa, na IE działała, teraz działa po wpisaniu http://www.xtzclub.pl/private.php. I mam to na trzech kompach. A kiedy się wpisze adres strony to wywala na stronę home.pl. Coś można temu zaradzic czy to chwilowe trdności z forum (a może ja mam coś pokopane?).
          Zalogowałem się z FF, napisałem post w poligonie. Spróbuj wyczyścić cache przeglądarki, jeżeli będzie się powtarzało daj znać.

          Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta

          A raportowanie działa? Czasami mysle, że nie
          Działa

          Pzdr, Robert
          "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

          Komentarz


            #50
            no i jak? co z backup`em?
            "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
            =>
            Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

            Komentarz


              #51
              czy komunikat o awarii długo będzie się jeszcze świecił na topie strony?
              może go już wypitolić?

              Komentarz


                #52
                Gdzie jest krzy... backup?!
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  #53
                  Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                  Gdzie jest krzy... backup?!
                  Tak wiem, dobijasz się w kilku postach o informacje.
                  Dzisiaj ją zdobyłem, ale informacja jest taka, że admin nadal się nie odzywa i zapadł się pod ziemię.
                  "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                  Komentarz


                    #54
                    Tak, gościu się do mnie nie chce odezwać.
                    A ja się tu nie specjalnie ostatnio odzywam z paru powodów. Mam do ogarnięcia kilka bardzo ważnych spraw, bardzo dużo pracuję, ostatnio bardzo choruję..

                    Jak się doprowadzę do porządku, wrócę.

                    3majcie się, pa!
                    Gosia
                    Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                    Komentarz


                      #55
                      Faktycznie to ogłoszenie jest już zbędne. Poustawiałem to tak, aby wyświetlało się tylko tym, którzy długo nie byli na forum i będzie można je teraz zamknąć.
                      sigpic

                      Komentarz


                        #56
                        Zamieszczone przez fxrider Zobacz posta
                        Faktycznie to ogłoszenie jest już zbędne. Poustawiałem to tak, aby wyświetlało się tylko tym, którzy długo nie byli na forum i będzie można je teraz zamknąć.

                        nareszcie

                        jeszcze tylko Twój jeż został..






                        ... żartuję oczywiście. Jeż jest cool
                        "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
                        =>
                        Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X