Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kask enduro z szybą

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    I jak teraz fajki będziesz Czeczen palił w takim kasku???
    hominis est errare, insipientis in errore perseverare
    Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

    Komentarz


      #32
      Zamieszczone przez erwinw Zobacz posta
      I jak teraz fajki będziesz Czeczen palił w takim kasku???
      ... będę się ograniczał ...

      Siedlar - jeżeli nie działa to wklep - V-can V 340

      Komentarz


        #33
        czeczen a ten ls2 szczękowy ogólnie się sprawdza? wart ceny?

        Komentarz


          #34
          wklepałem i wyszło to


          wygląda nieźle
          ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
          FB: http://www.facebook.com/kamilltee

          Komentarz


            #35
            czeczen napisz jakie masz pierwsze wrażenia po jeździe w tym kasku.

            Komentarz


              #36
              widziałam ten kask na Czeczenie na zdjęciach od Trocina więc przetestowany i zapewne z full maseczką błotną
              prosimy o relację, też mi się podoba ten kask

              Komentarz


                #37
                Kaski czeczena, moj i mariusza

                Enduro nie klęka
                R 1100 GS '99 - limonka
                Pajero 3.2 DiD '03

                Komentarz


                  #38
                  o właśnie, ten po lewej

                  Komentarz


                    #39
                    Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                    W związku z koniecznością samoograniczenia budżetowego - zakupiłem takie "cóś"

                    [ATTACH=CONFIG]10097[/ATTACH]


                    nie miałem w Kielcach dostępu do ls2 - ale wynika z porównań ze jest to praktycznie to samo - jest jeden bardzo istotny problem .... podczas jazdy w terenie szyba tego kasku zniekształca obraz i zmuszony byłem jeździć z podniesioną - na asfalcie pozycja głowy -lekko pochylona - ze względu na daszek - w sposób naturalny zmusza do patrzenia przez górną część wizjera i wtedy jest ok. Szyba jest mocno "błyszcząca" i może to dlatego - powinna szybko się zmatowić kształt szyby - mocno wygięty- też robi swoją robotę. Ważne jest to że gogle wchodzą ładnie więc w teren trzeba będzie je zabierać. Jest dosyć lekki i całkiem fajnie układa się na głowie.
                    sam się zacytuję i dodam jeszcze że gdyby nie to cholerne zniekształcenie przez szybę byłbym zadowolony a tak to ... niespecjalnie - będę w tym sklepie to podpytam o jakąś inną szybę - bez efektu "lustra" w dolnej części - rozwiązaniem problemu jazdy w terenie w tym kasku jest jazda z podniesioną szybą lub skorzystanie z rady ArturS-a i wykorzystaniu okularów - ja dziś sprawdziłem okularki strzeleckie (jakaś firma MSA) - mają sporą powierzchnię i bardzo fajnie się sprawdziły
                    Kask jest wygodny i dosyć lekki (w porównaniu do szczękowca LS2 Delta) ma podaną wagę 1400g - wydaje się lżejszy. Ma oznaczenie jakiegoś certyfikatu ECE-R22.05 , wyjmowane wnętrze , zapięcie quick ale jest to kask wybitnie niskobudżetowy i nie ma się co spodziewać rewelacji ... a najgorsze jest to zniekształcanie obrazu.

                    Komentarz


                      #40
                      Czy miał już ktoś w rękach kask ixs hx 279? http://www.motosprzet.pl/index.php?m...t&id_ass=9100&

                      Komentarz


                        #41
                        Tak sobie przeglądam na początek forum ....mam kask do sprzedania, HORNETA czarnego L-kę. kask kupiony razem z moją aktualna tenerką (odkupiłem wszystko od mojego kolegi) kask prawie bez przebiegu
                        mam swojego starego Diabolica, a w mieście jeżdżę w trialowym kasku jak ciepło to mi nie potrzebny. Jak ktoś chce, to zapraszam do kontaktu , mogę jakieś zdjęcia przesłać lub pogadać o nim.
                        Mam go na stronce u siebie, ale że sam robiłem www a się nie znam, to zdjęcia się nie powiększają

                        Co do opinii, to kaski z szybką jednak do turystyki bym stosował, choć do rekreacyjnych przejazdów w krzakach jest bardzie uniwersalny. Akurat Shoei ma bardzo dobra wentylację i nie ma obawy o wyjątkowo uciążliwe ciepło.
                        Ja podróżowałem kiedyś w N50 i HJC z początku lat 2-tysięcznych (nie z europy, starszy, bo te w sklepie u mnie były jakieś inne) z goglami, ale jakieś maski albo chusty w zimniejsze dni polecam do gogli w trasę.
                        Airoh jest fajna firmą i kaski są ok. warto zainteresować się tez X-551 to są dobre kaski turystyczne. jak będzie kłopot pomogę w zakupie.
                        Trzeba wiedzieć jeszcze, że daszki powodują dodatkowe zawirowania powietrza

                        ....a szukam tematu jak tam pasażerki na kanapie nowej tenery 660
                        __________________________________________________ __________________________________________________ ________________________________
                        Sumomoto Motocykle Kraków www.sumomoto.pl

                        Komentarz


                          #42
                          Co Ty chłopie 3 razy to samo piszesz?
                          Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
                          Loud pipes save lives...
                          https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

                          Komentarz


                            #43
                            cześć
                            Tak się składa., że mam idealnego hornata czarnego L do pozbycia się. Używany pare razy może 500-800km. mam go od kumpla, od którego mam tenerę.
                            Na trasie używam diabolic'a a w mieście trialowy jak jest ciepło
                            Jak ktoś chce z forum, to 900zł +przesyłka, ale zapraszam do siebie
                            Wystawiam go na allegro za 997zł.
                            Co do kasku z szybką, to do turystyki super, ale w krzaki jednak gogle są fajniejsze.
                            Polecam również Airoha i np X-lite x551.
                            Pozdrowienia
                            Jacek
                            PS. pisałem o tym wczoraj, ale mój mobilny internet w lesie nie działał i mnie wywalało

                            Sumomoto Kraków www.sumomoto.pl

                            Komentarz


                              #44
                              Tak przy okazji, nie wiem czy widzieli http://moto.allegro.pl/kask-offroad-...274882194.html Zastanawiam się, bo biały, więc w czapę nie przygrzeje

                              Komentarz


                                #45
                                Zamieszczone przez ArturS Zobacz posta
                                Tak przy okazji, nie wiem czy widzieli http://moto.allegro.pl/kask-offroad-...274882194.html Zastanawiam się, bo biały, więc w czapę nie przygrzeje
                                Widzieli i nawet kupili. Kurier już przyjechał ale jako żem w arbajcie to odbiorę wieczorkiem
                                Zobaczę co to warte i nie omieszkam napisać słów kilka

                                Pozdrawiam
                                Dłubie bo lubie

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X