Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kask enduro z szybą

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Jak na duala z blendą bardzo lekki

    Komentarz


      Z tymi Airohami S5 to jest śmieszna sprawa w tej chwili są w cenie 799 ale tylko pierwsza dostawa i nigdzie nie ma dostępnego białego w rozmiarze L następne dostawy będą w cenie 999. Mam mieć dzisiaj ale niestety czarnego jak będzie pasował to chyba zostanę przy tym czarnym. Mogę go zabrać do domu i oddać więc będę mieć czas żeby sprawdzić czy na bank jest ok.

      Komentarz


        300 piechotą nie chodzą, a jak Ci tak bardzo się biały podoba a jeszcze bardziej mat to sobie go pryśniesz PastiDipem (60 pln) a jak ci się znudzi to ściągniesz białą warstwę i znowu będzie czarny - jak nowy

        Komentarz


          O'neal Sierra Adventure - Ktoś oglądał, mierzył, jeździł?

          Komentarz


            Sporo czarnych braci ma ten produkt i coś tam już się wypowiadają;http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=20372
            "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

            Komentarz


              swojego fly z szybka mam chyba drugi sezon i już szybke wypiep... bo dostała luzów, zamykała mi sie, a w końcu uleciał jakiś ząbek i pewnego pięknego dnia ją wyjeb.. bo myślałem, ze kurwicy dostane... jeżdże w goglach jestem szczęśliwy jak na razie.. z tym, że nie wcale nie przekreślam kasków enduro z szybką moze akurat w tej cenie nie ma co wymagac za wiele bo na poczatku było fajnie

              Komentarz


                W goglach dobrze się jeździ, ale jak już jebnie deszczem, do dupa blada. Niestety mam "szczęście" doświadczać na dalszych wyprawach aury wszelkiej maści. W Rumuni deszcz z gradem (oj bolało!), w Maroko deszcz ze śniegiem Ten Sierra Adventure zdaje się być niezły, ale póki nie dotknę to nie kupię. Muszą wejść gogle, a szyba musi mieć w miarę szeroki zakres regulacji (nie tylko full zamknięte i full otwarte).

                Komentarz


                  Zamieszczone przez Beniamin Zobacz posta
                  Sporo czarnych braci ma ten produkt i coś tam już się wypowiadają;http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=20372
                  pierwsze opinie ktore sie pojawiaja sa w miare ale nastepne juz nie :/ wizualnie kask ciekawy, ale przeciez nie o to chodzi.

                  Komentarz


                    posiadam cos takiego



                    ma dwie wady, nie jest cichy i czasem wieje "od podbródka", kumpel ktory ma x razy drozszego Araia stwierdził ( cytuje) "po chuj tyle przeplaciłem" . Ja za niego zaplaciłem coś kolo 300zł.
                    Ostatnio edytowany przez rumpel; 2716.

                    Komentarz


                      coś takiego ma sie pojawić w połowie marca, w inter motors, podjadę ocenić namacalnie chociaz nie mam zamiaru na razie kupywać. 1299 zł
                      shark_explore_r.jpg

                      Komentarz


                        ja natomiast "napaliłem się" na AGV AX8, ale ciągle szukam ew. alternatywy

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez Beniamin Zobacz posta
                          Sporo czarnych braci ma ten produkt i coś tam już się wypowiadają;http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=20372
                          Strasznie ciężki 1700g to o 350 g więcej niż wszystkie kaski z blendą tego typu w tym przedziale cenowym a i cena też bardzo atrakcyjna nie jest. Patrząc i porównując to bardzo podobny jest skorupą do FLY Trekker i tu mamy wyjaśnienie masy tego Oneala bo Trekker sam w sobie jest już ciężki jeśli dodamy do tego blendę i mechanikę plus 250 tysięcy wlotów wentylacyjnych i założeniu że wykonany jest z tych samych materiałów to robi się 1700g. Mój NOX ma 1310g i kark czasem boli jak jedzie się długą przelotówkę asfaltową. A jeszcze tak mnie najszło , przeźroczyste wstawki na szczęce mogą posłużyć dla domorosłych tunerów za bazę do przeróbki czy udoskonalenia kasku a co za tym idzie zwiększenia bezpieczeństwa, można by tam zrobić kierunkowskazy albo swiatła pozycyjne lub dzienne i nie ma tu odrobiny złośliwości o nie. A jak ktoś ma awaryjne w motocyklu to może za pomocą kabelka i wtyczki Jack podłączać takie lampki i wtedy to już kosmos
                          Ostatnio edytowany przez robkri; 269.

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta
                            coś takiego ma sie pojawić w połowie marca, w inter motors, podjadę ocenić namacalnie chociaz nie mam zamiaru na razie kupywać. 1299 zł
                            [ATTACH=CONFIG]16405[/ATTACH]
                            Ten garnek jest tak wszystkomający że aż do niczego, wygląd to już kwestia gustu i komuś może się podobać. Tylko tak właściwie po co zdejmować szybę by zastąpić ją tak dopasowanymi goglami?
                            "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                            Komentarz


                              Pardonsik, zapędziłem się i pojechałem trochę z waga Noxa, podałem 1310g a naprawdę waży 1520g, zważyłem na sklepowej wadze, ciekawe że na naklejce z tyłu kasku napisane jest 1600g +/- 50g.

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez Beniamin Zobacz posta
                                Ten garnek jest tak wszystkomający że aż do niczego, wygląd to już kwestia gustu i komuś może się podobać. Tylko tak właściwie po co zdejmować szybę by zastąpić ją tak dopasowanymi goglami?
                                jak jest trzydzieści pare stopni i jestes w goglach to nic nie da ci takiego przewiewu na glowe jak kask bez szyby, jak uchylisz szybę nawet minimalnie to i tak cos może Ci wpaść do oka, z kolei jak troszkę podpizguje i do Wilkas masz 600 km to lepiej mieć szybę, a w Wilkasach jak jedziesz do lasu szybę zostawiasz w pokoju. Zdrugiej strony te zaczepy są potrzebne jak w dupie kij, bo trzeba stosować specjalne gogle..
                                Ostatnio edytowany przez siedlar; 193.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X