Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kask enduro z szybÄ…

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    W przyplywie nadziei zadzwonilem ponownie i powiedzieli, ze zajma sie sprawa w pol godziny let's see

    Komentarz


      Zamieszczone przez qba Zobacz posta
      osobiścbie wolałbym tego nie sprawdzać, ale moim zdaniem chodzi o to, żeby szarpnięcie przy starciu daszka z glebą, oddało energię na śrubki (daszek swobodnie wtedy odlatuje), a nie na kręgosłup szyjny
      Sprawdzę te śrubki modelarskie. Mogą mieć mniejszy łebek, ale podkładka powinna załatwić sprawę.
      No więc w kwestii śrubek plastikowych do daszki itp w Hornecie - kupiłem w sklepie modelarskim nylonowe
      10 szt za 10 zł. Trzeba tylko je przyciąć. Przy 20 zł za 3 szt plus przesyłka za ori wychodzi git. Są tylko mniej kruche niż tamte.
      Wyglądają tak: DSC_0365.jpgDSC_0364.jpg

      Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

      Komentarz


        fany tip.... swoją drogą - trochę to chore że nie ma śrubek serwisowych / zamiennych u producenta...

        Komentarz


          Kupiony O'neal Sierra II Circuit - pochwalę się jak pojeżdżę, na razie jeden minus - brak nacięć w styropianie pod interkom - czyli DIY . Z drugiej strony jedyny garnek który pasował na mój "posępny czerep" (przymierzane: Nexx XD1, Shoei, Nolan - wszystkie te trzy firmy robią na jajowate głowy, jak ktoś ma okrągłe wiadro to O'neal pasuje) - z założenia chciałem dualsporta z szybą i blendą.

          Komentarz


            Sá. Kwestia chyba ceny była...
            hominis est errare, insipientis in errore perseverare
            Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

            Komentarz


              Trochę odkopuje... używał ktoś kasku Airoh Commander? Jakieś opinie?

              Komentarz


                OsobiÅ›cie nie mam, ale mój znajomy miaÅ‚ i ponoć jest problem z interkomem – otwory sÄ… za pÅ‚ytkie i nie do koÅ„ca w tym miejscu, co powinny.

                Komentarz


                  Jak odkopujemy, to polecę Nexx Wed 2. Przejeżdżony cały sezon - super polecam. Bardzo wydajna wentylacja od strony paszczowej

                  Wybierając kask miałem ostatecznie dwa typy - Commandera i Nexx'a. Zdecydowałem się na Nexx'a bo mi lepiej leżał

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez Rysiu Zobacz posta
                    Trochę odkopuje... używał ktoś kasku Airoh Commander? Jakieś opinie?
                    Jak już odkopaliście to i ja dodam że mam commandera i jak na razie jest przezajebisty. W sumie to musi być jak już wziąłem tą najdroższą wersję
                    "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                    Komentarz


                      Cześć,
                      mieliście może styczność z Klim Krios Pro?
                      Podobno wentylacja oraz waga są świetne, rozważam go oraz Horneta ADV (mam je praktycznie w jednej cenie) i szukam opinii.

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez CostaneaII Zobacz posta
                        Cześć,
                        mieliście może styczność z Klim Krios Pro?
                        Podobno wentylacja oraz waga są świetne, rozważam go oraz Horneta ADV (mam je praktycznie w jednej cenie) i szukam opinii.
                        Witamy spamera.

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez Lucjan Zobacz posta
                          Witamy spamera.
                          Spamera?

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez CostaneaII Zobacz posta
                            Spamera?
                            pierwszy post i już wrzucasz produkt.....może na pierwszy post spróbuj się przedstawić w odpowiednim dziale

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez Lucjan Zobacz posta
                              pierwszy post i już wrzucasz produkt.....może na pierwszy post spróbuj się przedstawić w odpowiednim dziale
                              Cóż mamy chyba różne definicje "wrzucania produktu", gdyż tu zapytałem o opinie wzgledem dwóch konkretnych modeli, które rozważam.
                              Konto założyłem 3 lata temu, wtedy się nie przywitałem, a teraz po tak długim czasie zwyczajnie o tym zapomniałem, choc ze spora częścią forumowiczów miałem okazje zrobić to osobiście na ostatnim zlocie w Zamrzenicy.

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez CostaneaII Zobacz posta
                                Cóż mamy chyba różne definicje "wrzucania produktu", gdyż tu zapytałem o opinie wzgledem dwóch konkretnych modeli, które rozważam.
                                Konto założyłem 3 lata temu, wtedy się nie przywitałem, a teraz po tak długim czasie zwyczajnie o tym zapomniałem, choc ze spora częścią forumowiczów miałem okazje zrobić to osobiście na ostatnim zlocie w Zamrzenicy.
                                Ok, sorki ale tak to wyglądało. Przepraszam za pomyłkę........ale ktoś musi być czujny

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X