Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9
Pokaż wyniki od 161 do 171 z 171

Temat: Kask enduro z szybą

Member Avatar Stachu
    Motocykl
    XT660Z Tenere

Domyślnie

w sumie nie spotkałem się nigdy z metalowymi śrubkami w kasku - coś widac w tym jest

Junior Member

Domyślnie

Hej, ja moge polecic Nexx XD.1 - ma blende przyciemniana, daszek itd. Generalnie troche glosny, ale da sie zyc...jedyne czego nie moge doprowadzic do porzadku to szybka - tzn. paruje, mysle, ze przy wymianie oslony wlotu gebowego powietrza na taka kratke, zamiast 'przelacznika' - powinno byc lepiej (ale narazie nie moge dostac, ich oficjalnym przedstawicielem jest intermotors i jakos ciezko sie z nimi dogadac). Kask ma te wszystkie mocowania do akcesoriow - jesli to kogos interesuje.

Senior Member Avatar qpcio
    Motocykl
    LC8 990 Adv 2009

Domyślnie

Cytat Napisał pnepost Zobacz post
    Hej, ja moge polecic Nexx XD.1 - ma blende przyciemniana, daszek itd. Generalnie troche glosny, ale da sie zyc...jedyne czego nie moge doprowadzic do porzadku to szybka - tzn. paruje, mysle, ze przy wymianie oslony wlotu gebowego powietrza na taka kratke, zamiast 'przelacznika' - powinno byc lepiej (ale narazie nie moge dostac, ich oficjalnym przedstawicielem jest intermotors i jakos ciezko sie z nimi dogadac). Kask ma te wszystkie mocowania do akcesoriow - jesli to kogos interesuje.
    Przeciez on ma standardzie pinlock i te kratke - ja mialem wszystko w zestawie. Kask jest zajebisty, a na dodatek nawet junak skomentowal, ze wyglada jakby byl "milo wykonczony" - co uwazam, za jedna z wiekszych pochwal z jego ust

Junior Member

Domyślnie

No ma w standardzie, ale ju kupilem po taniosci powystawowy z Allegro i wlasnie nie mialem tych fantow w zestawie - a dystrubutor olewa mnie jak nastolatka kolege z klasy.

- - - Zaktualizowano - - -

...jakby ktos wiedzial jak dokupic do niego te akcesoria to bede wdzieczny, tak swoja droga

Senior Member Avatar qpcio
    Motocykl
    LC8 990 Adv 2009

Domyślnie

Cytat Napisał pnepost Zobacz post
    No ma w standardzie, ale ju kupilem po taniosci powystawowy z Allegro i wlasnie nie mialem tych fantow w zestawie - a dystrubutor olewa mnie jak nastolatka kolege z klasy.
    ...jakby ktos wiedzial jak dokupic do niego te akcesoria to bede wdzieczny, tak swoja droga
    Ja zawsze w takich momentach wysylam maila do producenta z cc na dystrybutora. Dziala super fest

Junior Member

Domyślnie

W przyplywie nadziei zadzwonilem ponownie i powiedzieli, ze zajma sie sprawa w pol godziny let's see

Senior Member Avatar qba
    Motocykl
    XTZ 750 '92

Domyślnie

Cytat Napisał qba Zobacz post
    osobiścbie wolałbym tego nie sprawdzać, ale moim zdaniem chodzi o to, żeby szarpnięcie przy starciu daszka z glebą, oddało energię na śrubki (daszek swobodnie wtedy odlatuje), a nie na kręgosłup szyjny
    Sprawdzę te śrubki modelarskie. Mogą mieć mniejszy łebek, ale podkładka powinna załatwić sprawę.
    No więc w kwestii śrubek plastikowych do daszki itp w Hornecie - kupiłem w sklepie modelarskim nylonowe
    10 szt za 10 zł. Trzeba tylko je przyciąć. Przy 20 zł za 3 szt plus przesyłka za ori wychodzi git. Są tylko mniej kruche niż tamte.
    Wyglądają tak: DSC_0365.jpgDSC_0364.jpg

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Member Avatar Stachu
    Motocykl
    XT660Z Tenere

Domyślnie

fany tip.... swoją drogą - trochę to chore że nie ma śrubek serwisowych / zamiennych u producenta...

Junior Member
    Motocykl
    XTZ750 95' 850 3VD, XJR1300SP 99'

Domyślnie

Kupiony O'neal Sierra II Circuit - pochwalę się jak pojeżdżę, na razie jeden minus - brak nacięć w styropianie pod interkom - czyli DIY . Z drugiej strony jedyny garnek który pasował na mój "posępny czerep" (przymierzane: Nexx XD1, Shoei, Nolan - wszystkie te trzy firmy robią na jajowate głowy, jak ktoś ma okrągłe wiadro to O'neal pasuje) - z założenia chciałem dualsporta z szybą i blendą.

jednak sprzedał swój namiot Avatar erwinw
    Motocykl
    KTM 625 sxc

Domyślnie

Sá. Kwestia chyba ceny była...
    hominis est errare, insipientis in errore perseverare
    Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

Member
    Motocykl
    XTZ 750,MZ, WSK

Domyślnie

Trochę odkopuje... używał ktoś kasku Airoh Commander? Jakieś opinie?

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9

Uprawnienia