Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kask enduro z szybą

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Przymierzam się do zakupu nowego kasku. Biorę pod uwagę dwa modele : Nolan N70 i nowość od Scorpiona Exo-930 Smart. Miał ktoś do czynienia z takowymi kaskami ? Uwagi , sugestie ?

    Komentarz


      Zamieszczone przez Lucjan Zobacz posta
      Przymierzam się do zakupu nowego kasku. Biorę pod uwagę dwa modele : Nolan N70 i nowość od Scorpiona Exo-930 Smart. Miał ktoś do czynienia z takowymi kaskami ? Uwagi , sugestie ?
      Kup integrala,
      lzej, ciszej, bezpieczniej, a i tak da sie pic w czasie jazdy.
      Pzdr!
      prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

      Komentarz


        Zamieszczone przez qpcio Zobacz posta
        Kup integrala,
        lzej, ciszej, bezpieczniej, a i tak da sie pic w czasie jazdy.
        Mam dwa takowe, chciałem coś z możliwością jet. Lato, upał , wolnym leszczem po wsiach ......no chciałbym.

        Komentarz


          Zamieszczone przez Lucjan Zobacz posta
          Mam dwa takowe, chciałem coś z możliwością jet. Lato, upał , wolnym leszczem po wsiach ......no chciałbym.
          to kup sobie kask crossowy, serio, szkoda raz jebnac bo kundel z zagrody wyskoczy i zalowac braku szczeki...
          Pzdr!
          prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

          Komentarz


            Zgadzam się

            Komentarz


              Nic a nic współczucia i porady. Nic.

              Komentarz


                Mój syn jeżdzi w tym roku kupił Scorpiona ADX-1 i jest mega zadowolony.
                Jak chcesz to napisz do niego po opinie.
                Tel. na priv.
                Papacool

                Komentarz


                  Zamieszczone przez Jarek11 Zobacz posta
                  Mój syn jeżdzi w tym roku kupił Scorpiona ADX-1 i jest mega zadowolony.
                  Jak chcesz to napisz do niego po opinie.
                  Tel. na priv.
                  Poproś syna o opinie i wrzuć tutaj na forum. Zostanie info dla potomnych. Jak z hałasem , wygodą, możliwością jazdy z podniesioną szczęką , jazdą w deszcz, parowaniem szyby, .....i itepe.

                  Komentarz


                    Hałas to w dużej mierze zależy od motocykla,szyby i wzrostu. Mój hjc jest dość cichy na teresce a głośny na xjocie bez deflektora.
                    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                    Komentarz


                      Eetam jak nie hałasuje to nie czujesz ze żyjesz - dupa też musi boleć [emoji16]


                      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                      Komentarz


                        Ja mam kask Airoh Commander, jest nawet nieźle wyciszony, daszek nie przeszkadza mi w jeździe, nie ma zawirowań powietrza. Wizjer turbo szeroki, ma się wrażenie, że nie ma się kasku na głowie. Bardzo wygodny, ale to pewnie kwestia głowy, każda jest inna. Blenda bardzo spoko, nisko zjeżdza, ciemna. Wentylacja też spoko. testowałem w 30 stopniowym upale i nie lało się ze mnie. W zestawie pinlock, montaż pod GoPro. Jest lekki, rozmiar M ma chyba koło 1420g

                        Komentarz


                          ja kupilem bella mx-9 adv.

                          plusy:

                          1. mega widocznosc
                          2. jakosc wykonania
                          3. mozna zalozyc gogle bez sciagania szybki
                          4. mega dobra wentylacja (ale..)

                          minusy:

                          1. glosno. niestety, przesiadalem sie z shoei qwest, wiec nawet bardzo glosno
                          2. za zimno gdy jest ok 5 stopni. wloty na czole nie sa zamykane. naprawde, nie myslalem, ze to jest jakis problem dopoki nie poszedlem jezdzic przy 5 stopniach. wsadzilem gumy do uszczelniania okien, zalepilem izolka i jakos to bedzie, niemniej na takie wyjazdy gdy czasem jest 40 stopni a czasem zero to slaba opcja. Niestety, bell nie sprzedaje zaslepek...
                          Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                          Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                          Komentarz


                            Słuchajcie, a jak jest wagą kasku?
                            Używałem dotąd integrali o masie min. 1450g.
                            Walczyć o każdy gram w dół?

                            Komentarz


                              dla mnie nie ma to wiekszego znaczenia. kwestia przyzwyczajenia.

                              ogolnie, przejazdzki nie mecza mnie w ogole. na dluzych wyjazdach, pierwsze dwa-trzy dni to masakra (pod kazdym wzgledem) a potem sie przyzwyczajam.
                              Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                              Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez ofca234 Zobacz posta
                                dla mnie nie ma to wiekszego znaczenia. kwestia przyzwyczajenia.

                                ogolnie, przejazdzki nie mecza mnie w ogole. na dluzych wyjazdach, pierwsze dwa-trzy dni to masakra (pod kazdym wzgledem) a potem sie przyzwyczajam.
                                Kurcze, jednak ma znaczenia, pomyśl o obciążeniu karku przez 1800 g albo 1400 g. Telepie Cię na wertepach, poprzez szyję do kończyn dolnych przez kręgosłup. Ćwiczę ten temat od wielu lat związany z kręgosłupem. Często nie zdajemy sobie sprawy, że np. drętwienie nogi to właśnie źle ułożona głowa w samochodzie podczas wyprawy wakacyjnej.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X