Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kask enduro z szybą

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez napson Zobacz posta
    Znajoma ma kask shoei tylko nie endurowy, i mówi że to był najgorszy zakup jaki zrobiła. Kask za 2000zl klekal do stup zwykłemu za 400 czy 300 już nie pamiętam. Dlatego nie zawsze super markowe rzeczy są takie super
    Znajomy ma mercedesa tylko że model A, i powiedział, że nigdy więcej mercedesa bo opel corsa za mniejszą kasę woził go lepiej!
    hominis est errare, insipientis in errore perseverare
    Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

    Komentarz


      Zamieszczone przez erwinw Zobacz posta
      Znajomy ma mercedesa tylko że model A, i powiedział, że nigdy więcej mercedesa bo opel corsa za mniejszą kasę woził go lepiej!

      Już nie chciałem pisać swojej opinii, dobrze że mnie wyręczyłeś bo ja na pewno nie zrobił bym tego tak subtelnie
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        W sklepie nie mogłem się zdecydować shoei długo mnie kusił wyglądem jak dla mnie jest WOW !

        Ale dlaczego Arai

        BESPIECZEŃSTWO - w sklepie nie było decydujące ale dzisiaj pisze jako nr 1
        X4 brakuje kilku bajerów z ADV ale wynika to z bezpieczeństwa tu Arai jest bezkompromisowy

        Wentylacja !!!- jest mega duża ilość wlotów i regulacji, zrezygnowałem na razie z montażu Pinloca i jestem zadowolony
        Tak naprawdę to ona zadecydowała w moim starym C3 strasznie cierpiałem z jej braku.

        i jedna wpełni subiektywna opinia
        shoie był wygodny ale miałem wrażenie ze jest za płytki, nie chroni tyłu głowy (całkowicie subiektywna opinia )

        Komentarz


          Zamieszczone przez CmenaH Zobacz posta
          shoie był wygodny ale miałem wrażenie ze jest za płytki, nie chroni tyłu głowy (całkowicie subiektywna opinia )

          Każdy ma inną głowę więc rozumiem o co biega, nie każdemu musi leżeć na głowie tak samo, a najważniejsze to żeby czuć sie komfortowo aby potem nie kurwić podczas drogi
          moje nerwy są bezcenne, za wszystko inne można zapłacić kartą
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            Koledzy, czy ktoś z Was wymieniał śrubki w shoei'u hornecie? Te plastikowe od daszka? Upadł mi był kask na daszek i połamały się te śrubki

            Komentarz


              Zamieszczone przez qba Zobacz posta
              Koledzy, czy ktoś z Was wymieniał śrubki w shoei'u hornecie? Te plastikowe od daszka? Upadł mi był kask na daszek i połamały się te śrubki
              Ja też jedną straciłem, można je zamówić u importera ale dałem sobie spokój i zrobiłem z nierdzewki wszystkie 3 sztuki.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                no ale one powinny być plastikowe, co by daszek odpadł przy zderzeniu z glebą, żeby łba nie urwało....
                Znalazłem sklep, gdzie mają takie, ale za wysyłkę chcą tyle co za śrubki http://nmr.pl/srubki-shoei-hornet-ds-kpl.html
                A nie myślał ktoś może o modelarskich, nylonowych? Zasada jest taka sama sama - mają pękać przy silnym zetknięciu z glebą.

                Komentarz


                  Średnio to widzę, musiał bym wymieniać te śrubki co miesiąc jak rozbieram kask albo jak spadnie mi z motocykla. A airohu mam też metalowe od nowości po bokach, jedynie na czubku są plastikowe ale one nigdy nie odpadły a lekko nie miały.
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    jesli daszek jest plastikowy (a pewnie podobnie jak moich kaskach jest) to i tak polamie sie sam, a sruby - z punktu widzenia bezpieczenstwa ciut lepsze bylyby te plastikowe - nie zrobia az takiej roznicy
                    Pzdr!
                    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                    Komentarz


                      osobiścbie wolałbym tego nie sprawdzać, ale moim zdaniem chodzi o to, żeby szarpnięcie przy starciu daszka z glebą, oddało energię na śrubki (daszek swobodnie wtedy odlatuje), a nie na kręgosłup szyjny
                      Sprawdzę te śrubki modelarskie. Mogą mieć mniejszy łebek, ale podkładka powinna załatwić sprawę.

                      Komentarz


                        w sumie nie spotkałem się nigdy z metalowymi śrubkami w kasku - coś widac w tym jest

                        Komentarz


                          Hej, ja moge polecic Nexx XD.1 - ma blende przyciemniana, daszek itd. Generalnie troche glosny, ale da sie zyc...jedyne czego nie moge doprowadzic do porzadku to szybka - tzn. paruje, mysle, ze przy wymianie oslony wlotu gebowego powietrza na taka kratke, zamiast 'przelacznika' - powinno byc lepiej (ale narazie nie moge dostac, ich oficjalnym przedstawicielem jest intermotors i jakos ciezko sie z nimi dogadac). Kask ma te wszystkie mocowania do akcesoriow - jesli to kogos interesuje.

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez pnepost Zobacz posta
                            Hej, ja moge polecic Nexx XD.1 - ma blende przyciemniana, daszek itd. Generalnie troche glosny, ale da sie zyc...jedyne czego nie moge doprowadzic do porzadku to szybka - tzn. paruje, mysle, ze przy wymianie oslony wlotu gebowego powietrza na taka kratke, zamiast 'przelacznika' - powinno byc lepiej (ale narazie nie moge dostac, ich oficjalnym przedstawicielem jest intermotors i jakos ciezko sie z nimi dogadac). Kask ma te wszystkie mocowania do akcesoriow - jesli to kogos interesuje.
                            Przeciez on ma standardzie pinlock i te kratke - ja mialem wszystko w zestawie. Kask jest zajebisty, a na dodatek nawet junak skomentowal, ze wyglada jakby byl "milo wykonczony" - co uwazam, za jedna z wiekszych pochwal z jego ust
                            Pzdr!
                            prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                            Komentarz


                              No ma w standardzie, ale ju kupilem po taniosci powystawowy z Allegro i wlasnie nie mialem tych fantow w zestawie - a dystrubutor olewa mnie jak nastolatka kolege z klasy.

                              - - - Zaktualizowano - - -

                              ...jakby ktos wiedzial jak dokupic do niego te akcesoria to bede wdzieczny, tak swoja droga

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez pnepost Zobacz posta
                                No ma w standardzie, ale ju kupilem po taniosci powystawowy z Allegro i wlasnie nie mialem tych fantow w zestawie - a dystrubutor olewa mnie jak nastolatka kolege z klasy.
                                ...jakby ktos wiedzial jak dokupic do niego te akcesoria to bede wdzieczny, tak swoja droga
                                Ja zawsze w takich momentach wysylam maila do producenta z cc na dystrybutora. Dziala super fest
                                Pzdr!
                                prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X