Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ślizg łańcucha XTZ 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Tak, materiał jest dość twardy. Z pierwszych doniesień faktycznie wynika, że jest głośniejszy od oryginału. Przy projekcie największy nacisk położony został na trwałość elementu. I ta zdaje się być wielokrotnie wyższa niż oryginał.
    Uwzględniłem sugestie darti i teraz dopasowanie powinno być 100%.
    Pozdrawiam.

    Komentarz


      #32
      Witajcie,ślizg dotarł i bez większych problemów ( wyjęcie wahacza) go zamontowałem.Faktycznie materiał z jakiego jest zrobiony jest dużo twardszy od orginału,ale nie wydaje mi się żeby był przez to głośniejszy.Teraz testy długotystansowe.

      Komentarz


        #33
        Czekam na wyniki testów, co prawda jeden ślizg już przejechał kilka tysięcy kilometrów bez najmniejszego uszczerbku ale im więcej wyników tym lepiej.
        Tworzywo jest twarde ale nie ma obawy, że jest kruche i będzie pękać. PE charakteryzuje się dużą udarnością w całym zakresie temperatur. Jest często stosowane na odbojnice w chłodniach przemysłowych.
        Ciekaw jestem subiektywnych opinii na temat hałasu.
        Pozdrawiam.

        Komentarz


          #34
          Witajcie, ślizg w mojej XTZ 660 dokonał żywota, Szukałem po forach i aukcjach, niestety jak do tej pory nic znalazłem, Tenerka stoi w garażu.
          Wiem już, że ślizg od ST nie pasuje do XT 600, ale mimo tego zapytam naiwnie, czy będzie pasował do XTZ 660 92'


          PS. czy może ktoś napisać do jakich motocykli pasuje ślizg od ST?
          pozdrawiam
          Paweł

          Komentarz


            #35
            Do 660'tki nie pasuje.
            Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
            Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

            Komentarz


              #36
              Od żadnego modelu nie pasuje ślizg do ST. Oryginał to 300 zł.
              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

              Komentarz


                #37
                Witam,
                mogę zrobić ślizg do XT 660 ale musiało by być przynajmniej 5 chętnych żeby cena wyszła do przełknięcia. Im więcej tym taniej.
                Zresztą na ślizg do ST też można by zrobić zamówienie zbiorcze. Mogę zaproponować 2,5% za każdą sztukę. Przy czym maksymalny upust to 30%.
                Pozdrawiam.

                Komentarz


                  #38
                  dzięki za odpowiedź

                  Zamieszczone przez Lepi Zobacz posta
                  Witam,
                  mogę zrobić ślizg do XT 660 ale musiało by być przynajmniej 5 chętnych (...)
                  w takim razie ja się piszę i czekam na pozostałych 4 ochotników

                  pozdrawiam

                  Komentarz


                    #39
                    Ja tez jestem chetny (750). Od jakiej kwoty ten rabat
                    ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                    FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                    Komentarz


                      #40
                      Dubel
                      ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                      FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                      Komentarz


                        #41
                        Po przejechaniu 1000km ślizg zdaje egzamin jedynym mankamentem to jest czasami stukot od łańcucha ale to może być wina mojej zębatki z przodu jest już do wymiany ,zakupiłem nową jak wymienię to zdam relacje

                        Komentarz


                          #42
                          byłem dzisiaj w salonie, oryginał do 660-tki to 314zł, cena uzależniona od kursu euro. Ja w mam wymieniony cały napęd ale wolę nie jeździć póki ślizgu nie będę miał. Myślę, że jeśli do końca czerwca nie znajdzie się wystarczająca ilość osób aby "cena była do przełknięcie" to zamówię oryginał lub przełknę cenę z forum sam pozdrawiam
                          Paweł

                          Komentarz


                            #43
                            Zaleznie od ceny tez bylbym chetny do xtz660
                            Take care of your Tenere she will take care of you

                            http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

                            Komentarz


                              #44
                              Zamieszczone przez Trol Zobacz posta
                              byłem dzisiaj w salonie, oryginał do 660-tki to 314zł, cena uzależniona od kursu euro. Ja w mam wymieniony cały napęd ale wolę nie jeździć póki ślizgu nie będę miał. Myślę, że jeśli do końca czerwca nie znajdzie się wystarczająca ilość osób aby "cena była do przełknięcie" to zamówię oryginał lub przełknę cenę z forum sam pozdrawiam
                              Paweł
                              No ceny oryginałów są chore. Może faktycznie znajdzie się kilka osób. Sam nie przełkniesz, bo jakbym miał robić jedną sztukę, to zapłaciłbyś 500 złotych. Jak będę miał mniej roboty to zrobię Ci promocyjnie za 300 złotych z nadzieją , że ktoś jeszcze będzie potrzebował.

                              Komentarz


                                #45
                                Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
                                Ja tez jestem chetny (750). Od jakiej kwoty ten rabat
                                Sztuka kosztuje 165 złotych.
                                2 sztuki 2*165-5% = 313,5 (cena za sztuke 156,75)
                                3 sztuki 3*165-7,5% = 495 (cena za sztukę 152)
                                ....
                                10 sztuk 10*165 - 25% 1237 (cena za sztukę 123,75)

                                Pozdrawiam.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X