Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ślizg łańcucha XTZ 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #91
    3-czesciowy slizg zalozony - operacja dosc prosta i szybka ale wymaga nieco spokoju i drobnych paluszkow przy wkrecaniu przedniej sruby - drugi raz zrobilbym to duzo szybciej 155193_271666829616630_1148582709_n.jpg

    Komentarz


      #92
      Witam,
      ślizgi zostały rozesłane. Do każdego ślizgu dołączam rolkę.
      Jeśli są chętni na kolejne ślizgu proszę zrobić nową listę. Termin realizacji około 3 tygodnie. Może w tym czasie nabiera się kilka osób.
      Pozdrawiam.

      Komentarz


        #93
        Trzeba by się pisać na taki ślizg oraz rolkę Jak by co to jestem chętny. Bo moja dzisiaj podczas wypadu na grzyby została wyrwana przez gałęzie.

        Komentarz


          #94
          Jak będę miał nowe to na pewno dam znać.
          pzdr.

          Komentarz


            #95
            Ostatnie wyjazdy w mokry teren tak zmęczyły ślizg ,że teraz strasznie mi ciora zapinkę od łańcucha. Ogólnie wygląda na skończony, więc też jestem chętny na nowy "Lepiślizg"
            "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

            Komentarz


              #96
              Poczekajmy jeszcze chwile na jakieś opinie na temat rolki. Jeszcze chyba nikt nie montował. Wymiary wziąłem z neta i nigdy nie przymierzałem czy pasuje.
              Pozdrawiam.

              Komentarz


                #97
                jestem chetny na zakup tego slizga jak cos to piszcie na pw bo moge przegapic

                Komentarz


                  #98
                  Witam, widzę, że jest kilku chętnych. Jestem co prawda zarobiony ale będę kombinował. Najpóźniej w przerwie świąteczno-noworocznej.
                  Są może jakieś nowe opinie o ślizgu i rolce?

                  Komentarz


                    #99
                    Ja wlasnie wczoraj zalozylem ten dwu a w zasadzie 3 czesciowy slizg - rzeczywiscie kilka minut roboty bez demontazu wahacza, to mi sie podoba pojezdze dopiero za tydzien to napisze jak sie sprawuje. Rolki obie mam jeszcze grube wiec nie zakladalem tej co przyszla ze slizgiem
                    Enduro nie klęka
                    R 1100 GS '99 - limonka
                    Pajero 3.2 DiD '03

                    Komentarz


                      Jeżeli tworzy się kolejna lista na ślizg, to chętnie bym się wpisał.

                      Komentarz


                        No i pojezdzilem, slizg rzeczywiscie sporo glosniejszy od oryginalu, moze w miare zuzywania sie wyciszy troche.... ale przez to ze jest z tak twardego materialu mysle ze posluzy dluuugo
                        Enduro nie klęka
                        R 1100 GS '99 - limonka
                        Pajero 3.2 DiD '03

                        Komentarz


                          Na przełomie roku ruszy sklep internetowy. A od wiosny zaopatrzenie będzie nonstop więc lista nie jest konieczna. Ale zawsze można uzyskać kupon rabatowy dla większej ilości.

                          Komentarz


                            Witam,
                            pojawiły się ślizgi w sklepie. Na razie tylko 3 sztuki. Oczywiście rolka jest w komplecie.


                            Pozdrawiam.

                            Komentarz


                              Zmiana ceny oryginalnego ślizgu łańcucha do 750. Oficjalna cena Yamahy to ok. 360 zł. Na początku maja Yamaha pozmieniała ceny, ten el. akurat zdrożał.
                              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                              Komentarz


                                No to nieźle, przegięcie. U mnie na razie cena bez zmian. Jeśli zdrożeją w nowej serii to nie wiele. I tylko jeśli będę zarobiony.

                                Pozdrawiam.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X