Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Borne Sulinowo i nie tylko

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Borne Sulinowo i nie tylko

    Witajcie!!!

    Przed reaktywacją pojawił się wątek wyjazdu do byłej bazy wojsk radzieckich w Bornym. Śledziłem wątek z napięciem, pojawiła się już konkretna koncepcja organizacji. Mam prośbę, czy osoby najlepiej zorientowane mogłyby odświeżyć ten temat??? Nie zapominając o Dziadku przewodniku

    Pozdrawia Safi
    Nie maszyna lecz chęć szczera zrobi z Ciebie ADWENCZERA!!!

    #2
    Ja jedynie bym się pisał jako słuchacz.

    Komentarz


      #3
      temat ucich wraz z awaria stronki xtz

      na stronie at jest organizowna integracja w tej okolicy w planie jest zwiedzanie tamtych okolic ale to juz wiecej inf.trzeba szukac na stronie at

      Komentarz


        #4
        Wróci forum, wróci i temat - ale jak ktoś ma dostęp od forum AT to może by podkleił newsy
        Nie maszyna lecz chęć szczera zrobi z Ciebie ADWENCZERA!!!

        Komentarz


          #5
          najwyżej jak nic nie ruszy, można samemu trochę poczytać, ogarnąć i po prostu pojechać, też bym chciała

          Komentarz


            #6
            Poczekajmy na backup, wtedy wrócimy do tematu. Aktualnie moj kolega z Jastrowia nawet nie istnieje na "tym" forum i czeka az go przywrócą

            Komentarz


              #7
              tak jest cerpliwość to podstawa ogarniemy temat
              Nie maszyna lecz chęć szczera zrobi z Ciebie ADWENCZERA!!!

              Komentarz


                #8
                Haaa.... nie spodziewaliście sie.... Wróciłem oczywiście temat nie spalił na panewce, obietnicy dotrzymam...

                Ale moto w proszku

                Praca silnie nadwyręża moj wolny czas... z końcem kwietnia kończę wyjazdy na mazury, a kujawy ogarne w tygodniu i pewnie wygeneruje jakiś weekend wolny. Chwilowo terminy napięte jak baranie jądra
                Pozdrawiam

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez Safi Zobacz posta
                  Wróci forum, wróci i temat - ale jak ktoś ma dostęp od forum AT to może by podkleił newsy
                  Sprawa wygląda tak:

                  Jest to SPOTKANIE INTEGRACYJNE które odbedzie sie od 30 marzec do 1kwiecień 2012r
                  Miejsce spotkania Iłowiec k.Wałcza "LEŚNY DWÓR",koszta noclegu za głowe 40 złociszy za dobe, paśnik i alkohol we wlasnym zakresie ale jest na miejscu bogato zaopatrzony w jedzonko bar ceny jadla przystepne...Bedzie ognisko wiec kiełbacha mile widziana...w knajpie alkohol mozemy miec swoj...
                  To jest nr tel do "LEŚNEGO DWORU" w sprawie rezerwacji 672581796

                  PLAN IMPREZY:

                  Piątek - przjazd do Iłowca,zakwaterowanie,jakas napitka i planowanie trasy objazdowej na sobote
                  no i INTEGRACJA!!!
                  SOBOTA -od 7.00 śniadanie,10.00 start w offika,powrotka mam nadzieje ze do 18.00 wrócimy,
                  po powrocie ognicho i pieczenie kiełby jak juz nam dupska zmarzna przenosimy sie do
                  knajpy no i INTEGRACJA!!!
                  NIEDZIELA - dogadamy sie w sobote co robimy w niedziele i zalezy o ktorej skończy sie sobotnia....
                  INTEGRACJA!!!

                  Komentarz


                    #10
                    wiec taki jest plan na at
                    nie wiem jak inni koledzy i koleżanki ja sie wybieram tam w sobote rano

                    Komentarz


                      #11
                      No Ty masz blisko to możesz podelcieć w tym terminie jest też OFFTrocinowanie - więc mam nadzieje, że Grzybo ogarnie coś na później np w połowie lub pod koniec maja co by się z mazurami u niektórych nie pogryzło .

                      Dla ekipy z Wawy miałbym propozycję co by zabrać moto na przyczepie, będzie taniej ale to do dogadania.
                      Pozdrawia Safi
                      Nie maszyna lecz chęć szczera zrobi z Ciebie ADWENCZERA!!!

                      Komentarz


                        #12
                        Bardzo mi sie podoba termin końca maja

                        Komentarz


                          #13
                          koniec maja tez może być każda okazja do polatania w wiekszym gronie mi pasuje

                          Komentarz


                            #14
                            filmik z wczorajszej przejazdówki offikiem w okolicach bornego....


                            Komentarz


                              #15
                              elegancki filmik chyba tez sobie kupie taka kamerke

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X