Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Śruba zacisku przód, osłony lag(harmonijki)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Śruba zacisku przód, osłony lag(harmonijki)

    Witam, kupię śrubę do zacisku przód, tą na imbus 5. Najlepiej w bdb stanie W serwisie to 50zł, dla mnie za dużo za śrubkę.


    Kupię także gumy na lagi (harmonijki) w kolorze czarnym.



    PW 889 274 334, GG 5438490

    pzdr

    #2
    wszystko to dostaniesz nowe w OlekMotocykle, śrubki po ok 28zł a osłony lag 60
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Co ty. Zaraz będę dzwonić.

      Komentarz


        #4
        Odpisali, że 15zł(heh) ale na klucz 8? Będzie to pasować?

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez adamk1990 Zobacz posta
          Odpisali, że 15zł(heh) ale na klucz 8? Będzie to pasować?
          One mają trochę inny kształt, sześciokąt jest na zewnątrz a nie jak w oryginale gniazdo, zobacz sobie zdjęcie na ich stronie, są też dwa rodzaje długości, zmierz sobie oryginał
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Skarpety w internecie dostaniesz nowe za 60-80 zł

            Komentarz


              #7
              Ja śruby dorobiłem ze śrub imbusowych łeb nagwintowałem 10x1 koszt 20zł za 6 szt razem z tokarzem, i jakiegoś znajomego tokarza
              Ostatnio edytowany przez darti; 522.

              Komentarz

              Pracuję...
              X