Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Super tenere

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Super tenere

    Witam
    Obezwlasnowolniony myslami.... musze... potrzebuje i chce kupic Yamahe Super Tenere oczywiscie 750tke (na 1200 jeszcze mnie nie stac...).
    Jesli chodzi o stan to im ładniejsza tym lepiej, wiem ze ciezko bedzie znalezc "cukiereczka" chociaz mam skryta nadzieje ze moze wykorzystam "slabsza" chwile kogos z forum...a tutaj pelno wypieszczonych Mieszkam w Tomaszowie Lubelskim, a studiuje w Gdyni wiec jezeli chodzi o lokalizacje to milo byloby nabyc gdzies "kolo komina" Jestem zarazony jak cholera, a dziwne to bo w zyciu na teresie nie siedzialem... Dlatego bylbym wdzieczny gdyby znalazla sie osoba z Gdyni badz okolic, bym mogl w koncu ja dosiasc... Nalazilem sie po komisach i po innych straganach, no ale sa tak popularne, ze tylko raz na zywo widzialem i to przejazdem.

    Z gory dzieki i jesli ktos z Was slyszal lub widział jakąś ciekawą, prosze o informacje

    Milo byloby tutaj, no ale niepogardze jakims telefonem badz wiadomoscia gg. Wiec: gg 6498494, tel 725002578

    Pozdrawiam
    Damian

    #2
    Nie ukrywam, ze milo byloby zafundowac sobie w ten sposob swietny prezent na swieta Jesli nie wyjdzie, bryloczek z allegro rowniez ucieszy
    Ahoj!

    Komentarz

    Pracuję...
    X