Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyprawa Polska - Brazylia - "Volta ao Mundo" - trzy pasje, dwóch facetów, jeden cel!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wyprawa Polska - Brazylia - "Volta ao Mundo" - trzy pasje, dwóch facetów, jeden cel!

    Witam!

    W nadchodzącym sierpniu 2012 dwóch riderów na Tenerach 660 wyrusza w niezwykłą wyprawę "Volta ao Mundo" co w wolnym tłumaczeniu znaczy "Wokół Świata". Prawdę mówiąc jedziemy wzdłuż i wszerz Świata aby dotrzeć z Warszawy do miasta Salvador w Brazylii !

    Zapraszamy na nasz świeżutki Fan Page gdzie dowiecie sie więcej o nas, o samej wyprawie oraz o przygotowaniach ! Wejdź i polub nas!



    Pozdrawiam,
    Jastrab

    #2
    łoooo super wyprawa, trzymam kciuki!!!

    będzie się działo widzę w tym roku


    przejrzałem FB i nie wiem czy to nowe 660 czy starsze Tereski?
    ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
    FB: http://www.facebook.com/kamilltee

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
      łoooo super wyprawa, trzymam kciuki!!!

      będzie się działo widzę w tym roku


      przejrzałem FB i nie wiem czy to nowe 660 czy starsze Tereski?
      Nowe 660 Wkrótce pewnie podrzucimy kilka fotek, także będzie można rzucić okiem

      Komentarz


        #4
        Hot news!

        W świąteczną niedzielę odpaliliśmy stronkę WWW wyprawy także zapraszam na www.voltamundo.pl

        Znajdziecie tam więcej informacji o projekcie i przede wszystkim BLOGa. Na chwile obecna zawiera trochę informacji z przygotowań, docelowo będziecie mogli tam śledzić relację z wyprawy okraszoną fotkami !

        Dla nielubiących czytać - zapraszam jutro przed telewizor gdzie w porannym programie "Kawa czy herbata" na TVP1 opowiem to i owo razem z drugim uczestnikiem. Emisja programu 06:00 - 08:00. Na antenę mamy wejść ok 6:30-6:40

        To tyle! Dzięki!

        Komentarz


          #5
          Rozumiem tutaj kolegów, że sztuka walki to może być pasja, ale nie bardzo czuje tutaj specjalnie związek z całą wyprawą. No, może poza tym, że kończy się w Brazylii. Tymbardziej, że ta sfera wyprawy jest bardzo promowana przez Was.

          Niemniej, powodzenia i oby Wam się udało!

          Komentarz


            #6
            Aktualizując pewne powiedzonko do obecnych realiów: "każda wyprawa zaczyna się od pierwszego posta na fanpejdżu".
            Niemniej żeby nie psuć klimatu (marketingowego) udanego "eventu" życzę
            sigpic

            Komentarz


              #7
              Jedni lubią tak inni inaczej. Nie ma się co wtrącać...
              Sam preferuję inną turystykę, bez tej medialnej otoczki... jakoś nie czuję parcia w tym zakresie. Jednak samej ekipie kibicuję, bo uważam, że każdy taki motocyklowy event (bo chyba tylko tak tu można pisać ) daje coś pozytywnego. W szczególności daje "podwaliny" pod kolejne wyjazdy, być może też popchnie kogoś innego do działania.

              Komentarz


                #8
                Też Kolegom dobrze życzę, aby dojechali cali, zdrowi i bez problemów do celu Piszcie koniecznie info z podróży i przede wszystkim jak Tenery sie sprawują Strona graficznie piękna!



                PS. Nie obraźcie się ale ja widze zawartość strony tak: trochę bełkotu, nie wiadomo jak się do końca poruszać i "co autor miał ma myśli", teksty są mało zrozumiałe (czasami pisane dziwnym jezykiem), a potencjalnego czytelnika, który jest motocyklistą podróżującym (zakładamy, że takich wiecej będzie na stronie niż osób, które jeźdza po mieście na gumie) mało obchodzi kaporejra czy inne karate. Tak samo nie ma sensu powoływać się na Saletę bo to żadna wyroczania w sprawach motocyklowych. Ogólnie troszkę przedobrzyliście, choć kierunek OK Pochwalicie się waszymi przygodami motocyklwym (foty przede wszystkim), jaki sprzet zabieracie, co planujecie jeść, jak nocować, czyli rzeczy życiowe, które przydadzą się innym. I aby te informacje były łatwo dostępne, żeby nie trzeba było wertować wszystkiego. Chyba, że Wam na tym nie zależy A dlaczego w tle wszedzie widzę (tfu! ) BMW?
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  #9
                  Ja tu widzę że jest też trochę zazdrości ale ja to juz zdążyłem do tego przywyknąć. Medialny szum to dobra sprawa, jest kasa i jest zabawa, w hotelu spanie też zajefajna rzecz a nie jakieś tam sranie po krzakach.

                  Ja im kibicuję choć nie jadą na pomarańczowych motocyklach
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                    Ja im kibicuję choć nie jadą na pomarańczowych motocyklach
                    Żeby pod koniec Azji silniki się pokończyły?!
                    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                    Komentarz


                      #11
                      Ja tam nic do chlopakow nie mam, postarali sie zebrali sponsorow teraz musza sie "odwdzieczyc" , no ale nie ma co ukrywac ze maja pracie na szklo a przynajmniej jeden z nich napewno Przynajmniej bawcie sie dobrze
                      Take care of your Tenere she will take care of you

                      http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez kamilltee

                        Ciekawe KTO wymyślił powiedzenie BANANY na zlocie ADV i na spotkania P4T ? Czy nie Ty "Młody Junaku" ?
                        a hotele ... no cóż sam jak mówisz jesteś "pensjun-adwenczer"
                        No dokładnie, co do bananów to się nie spieram ale oni jadą na teresach a nie gejesasch więc to może nowa odmiana
                        A że lubię pensjuny to już każdy wie
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                          Też Kolegom dobrze życzę, aby dojechali cali, zdrowi i bez problemów do celu Piszcie koniecznie info z podróży i przede wszystkim jak Tenery sie sprawują Strona graficznie piękna!



                          PS. Nie obraźcie się ale ja widze zawartość strony tak: trochę bełkotu, nie wiadomo jak się do końca poruszać i "co autor miał ma myśli", teksty są mało zrozumiałe (czasami pisane dziwnym jezykiem), a potencjalnego czytelnika, który jest motocyklistą podróżującym (zakładamy, że takich wiecej będzie na stronie niż osób, które jeźdza po mieście na gumie) mało obchodzi kaporejra czy inne karate. Tak samo nie ma sensu powoływać się na Saletę bo to żadna wyroczania w sprawach motocyklowych. Ogólnie troszkę przedobrzyliście, choć kierunek OK Pochwalicie się waszymi przygodami motocyklwym (foty przede wszystkim), jaki sprzet zabieracie, co planujecie jeść, jak nocować, czyli rzeczy życiowe, które przydadzą się innym. I aby te informacje były łatwo dostępne, żeby nie trzeba było wertować wszystkiego. Chyba, że Wam na tym nie zależy A dlaczego w tle wszedzie widzę (tfu! ) BMW?
                          Krytyka przyjęta. Na pewno o wszystkich tych aspektach przygotowań i planu co gdzie jak napiszemy. Cierpliwości

                          O jakim BMW mówisz?

                          - - - Zaktualizowano - - -

                          Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                          Ja tu widzę że jest też trochę zazdrości ale ja to juz zdążyłem do tego przywyknąć. Medialny szum to dobra sprawa, jest kasa i jest zabawa, w hotelu spanie też zajefajna rzecz a nie jakieś tam sranie po krzakach.

                          Ja im kibicuję choć nie jadą na pomarańczowych motocyklach
                          Zacytuje kolegę:

                          " o totototo właśnie!
                          trafiłeś w sedno "

                          No niestety nie na pomarańczowych. Może następnym razem.

                          - - - Zaktualizowano - - -

                          Zamieszczone przez kamilltee
                          Zaczęli fajnie (ja lubię Brasil i Capoeirę) - a zrobił się MacDonald's i jakiś bełkot marketingowy
                          ("Pokażemy Ci jaką motywację do podjęcia wyzwania niesie mocno zakorzeniona pasja oraz w jaki sposób, podejmując rzucone wyzwanie, spełniać marzenia." - pytanie za 100 pkt: kto im rzucił wyzwanie ?)

                          Właściwie to robię im przysługę chyba, bo zgodnie zasadami marketingu: "nieważne jak mówią - byle mówili"

                          No oby tylko wyjechali (bo znam takich co nastroszyli pióra i nie pojechali), i oby dojechali.
                          Oby cały wyjazd miał coś z tej Przygody, bo boję się, że będzie tylko hotel-hotel i relacje przygotowywane w Polsce przez "dział PR".

                          Wbrew pozorom - dobrze im życzę, może opanują tę grafomanię tylko...
                          Robisz nam przysługę... Extra. Naprawdę nie kłopocz się.

                          Chłopie no nie ma o czym z Tobą gadać.

                          Komentarz


                            #14
                            Żeby nie nakręcać nieprzyjemnej atmosfery wyciąłem 2/3 postów. Przepraszam jeśli poleciało trochę za dużo, ale nie chciałem już ingerować w treść pojedynczych postów żeby usuwać tylko problematyczne fragmenty.

                            pozdrawiam, Adam
                            sigpic

                            Komentarz


                              #15
                              Nie wiem czy zaglądacie, bo ja nie (przed chwilą przypadkiem trafiłem) - fociaki z trasy ładne lepią Przyszło im też dobrze przetestować ciuchy http://voltamundo.pl/index/2012/09/0...ka-po-fikolku/ Dobrze, że nic poważnego się nie stało. Tenerki jadą

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X