Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gmole - dywagacje teoretyczne w poszukiwaniu ideału

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zdjęcie0183.jpgZdjęcie0184.jpgZdjęcie0186.jpg
    Ja mam w taki sposób zamocowane, zdjęcia trochę kiepskie bo z telefonu.

    Komentarz


      Tylko ja mam ten zacisk zrobiony z rurki ktory umozliwia mi szybki demontaz i nie chcialbym z niego rezygnowac, ale bede musial cos podobnego wymyslic. Zreszta ja mam calkowicie inne gmole.

      PS. Myslal ktos o tym zeby wywalic plastiki oslaniajace chlodnice bo one i tak gowno chronia i np zrobic taki malutki gmol od mocowania stelazy baku rownolegle do chlodnicy i gdzies tam do stelaza chlodnicy? Zeby w wypadku ewentualnej gleby ochronic tylko chlodnice i bak przed porysowaniem. Moje gmole razem waza 5 kg, troche duzo
      Take care of your Tenere she will take care of you

      http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

      Komentarz


        To zrób sobie uchwyt od tej śruby co ja mam do rurki z jakiegoś płaskownika, bo ta blacha z której masz zrobiony aktualnie uchwyt przy glebie pewnie nie wytrzyma.

        Komentarz


          Ja mam takie gmole jak Lukaszhel trochę je zmodernizowałem
          1. płaskownik pomiędzy gmolami wymieniłem na rurkę.
          2. płaskownik górny niema zagięć lecz jest przyspawany do czoła rury.

          Komentarz


            Zamieszczone przez Piotr_J Zobacz posta
            Zamawiam gmole rumuńskie pod koniec stycznia. Przy zamówieniu pow. 3 szt. mamy 5% rabatu. Niestety wysyłają indywidualnie każdą sztukę osobno.

            Koszty:
            Gmole Adventure: 86 EUR (82 EUR z rabatem, jeśli zamówimy 3 szt. i więcej)
            Przesyłka: 29 EUR za szt.

            Ktoś zamawia?
            Ja byłbym chętny na zamówienie. Ktoś by chciał dołączyć?

            Komentarz


              też bym się pisał na zamówienie Drakulskich gmoli
              Szukam czegoś co teoretycznie istnieje ale nikt tego nie widział...

              Komentarz


                Trzeba czekać kilka tygodni. Niestety. Ja zamawiam.

                Komentarz


                  Dobry wybór. Gmole Drakuli przetestowane na Rajdzie Pałuk. Po kilku glebach zachowały się znakomicie.

                  Komentarz


                    No to zapodawaj foty
                    U mnie pierwsza awaria gmoli Drakuli, przy dociskaniu mocować powstały naprężenia, które ułamału po kilku tys km płaskownik,
                    łączący obie połówki gmoli pod lampami. Jak się ułamało, to jedna strona poszła 0,5cm do góry.
                    Podeegnie sie jak trzeba, pospawa płaskownik i bedzie git
                    Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
                    Loud pipes save lives...
                    https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

                    Komentarz


                      Moje mocowanie pod lampami trzyma się dobrze. Po padzie silnika na jednym z OS-ów wytrzymało 15 km holowania w terenie przygodnym na lince za quadem.

                      Komentarz


                        Hej
                        Jestem zainteresowany kupieniem gmoli z Rumunii ( Sakwy i Top Rack ) czy ktoś zamawiał taki zestaw? jeżeli tak to jak się spisuje i czy wszystko dobrze pasuje?

                        pozdr
                        dux

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez dux Zobacz posta
                          Hej
                          Jestem zainteresowany kupieniem gmoli z Rumunii ( Sakwy i Top Rack ) czy ktoś zamawiał taki zestaw? jeżeli tak to jak się spisuje i czy wszystko dobrze pasuje?

                          pozdr
                          dux
                          Ja mam gmole od nich i sa super, zamówiłem tez komplet stelaży ale jeszcze nie miałem okazji zamontować. Jak to zrobię to dam znać

                          Komentarz


                            OK dzięki!

                            Komentarz


                              Czy mógłby ktoś łopatologicznie opisać jak wyglądało jego zamawianie gmoli z Rumunii? W jaki sposób realizowana jest płatność? Przez PayPal, WesternUnion? Itd. itp.
                              Z treści wątku wynika, że niektórzy korzystali z pomocy innych forumowiczów. Ale wiadomo, że "bawienie się" w czyimś (właściwie nieznanym) imieniu, wraz z kwota transakcji ok. 500zł, to tez ryzyko niepotrzebnych nerwów.
                              Ja to rozumiem. Stąd moja prośba.

                              Komentarz


                                zadalem im wlasnie takie pytanie.

                                80 euro gmole adv + 40 euro przesylka. napisze tutaj jak tylko odpisza.
                                Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                                Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X