Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gmole - dywagacje teoretyczne w poszukiwaniu ideału

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    i jak się ma sprawa?

    Komentarz


      Chyba tak jak mówił to kilka postów marcinjunak
      Niby jeszcze jest trochę czasu do otwarcia sezonu, ale ojro teraz ciut tańsze...

      Komentarz


        Zamieszczone przez seitaro Zobacz posta
        Chyba tak jak mówił to kilka postów marcinjunak
        Niby jeszcze jest trochę czasu do otwarcia sezonu, ale ojro teraz ciut tańsze...
        Dajcie im szanse może współpracują z ludźmi co kleja plastiki i dlatego się ociągają albo po prostu jak to zwykle bywa teoria (projekt) ma niewiele wspólnego z praktyką.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          Może już w niedziele zdjęcia będą,projekt wymyślony,wszystkie części są,rurki pogięte,trzeba to tylko zespawać w jedną całość a na to brakuje czasu pośród codziennych obowiązków,jak się uda to może w sobotę je pospawamy jak nie to jeszcze z tydzień zejdzie.Cierpliwości.

          Komentarz


            Jest już prototyp i są już zdjęcia,założyłem nowy temat http://www.xtzclub.pl/threads/11657-...sze-polskie%29

            Komentarz


              Informacja dla chcących zamówić gmole z Rumunii. 98 Euro - gmole w wersji adventure, 38 Euro przesyłka kurierska DPD. Niestety nie ma tańszej opcji na razie (przynajmniej do zeszłego tygodnia nie było, ale warto zapytać). Operacja wygląda tak:

              1. Mail do heavyduties@gmail.com z wyrażeniem chęci zakupu. Warto też zapytać czy mają na stocku, czy trzeba będzie czekać.
              2. Alex prosi o dane do faktury.
              3. Alex przesyła fakturę z danymi do zapłaty (przelew na konto banku w Rumunii). Jak wiadomo przelew zagraniczny trochę kosztuje.
              4. Po wykonaniu przelewu warto wysłać mu potwierdzenie przelewu oraz nr telefonu dla kuriera bo jeszcze tego samego dnia wysyła gmole i udostępnia numer śledzenia przesyłki.
              5. Po 5 dniach cieszymy się przesyłką.

              W zależności od kursu Euro koszt gmoli to około 570 + koszty przelewu zagranicznego.

              Komentarz


                Potwierdzam:-)
                Ja akurat zapłaciłem przy pomocy PayPal,
                Nie wiem co jest tańsze ale można i tak i tak.
                Do tej pory lepszych gmoli do starej ST nikt na świecie nie wymyślił :-)
                Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
                Loud pipes save lives...
                https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

                Komentarz


                  Z tymi kosztami przelewu zagranicznego to można się naprawdę zdziwić. czasami lepiej zrobić konto walutowe przewalutować kasę na ojro i w tedy jest ok (taniej).....'' Mądry polak po szkodzie'' niestety... ja właśnie dziś odebrałem gmole. A jaki wafelek dobry mmmm posmakują ci co zamówili hehe od razu poprawia humor

                  - - - Zaktualizowano - - -

                  Aaaa i nie bać się o dogadanie google translator wystarczy spokojnie

                  Komentarz


                    Batonik który znajdziemy w pudełku z gmolami nazywa się ROM :-)
                    Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
                    Loud pipes save lives...
                    https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

                    Komentarz


                      Przeglądnąłem cały temat i nie znalazłem zdjęć rumuńskich gmoli o których tutaj mowa do XTZ 660 dwulampy.
                      Wrzucam zdjęcia które dostałem od heavy duties:

                      DSC_0083.jpgDSC_0187.jpgDSC_0196.jpgDSC_0197.jpg

                      Komentarz


                        Będą też pasować do jednolampowej?

                        Komentarz


                          Napisalem wiadomosc do Heavy Duties w temacie jednej lampy.
                          Otrzymalem taka odpowiedz

                          Sorry for the late reply.
                          Just to make sure, our crash-bar was designed on the model fabricated after the year of 1994, with two headlights.
                          Although we had a few clients who installed it on the older model, we do not know the exact differences.
                          But from the received feedback we found out that in some cases, only a few extra washers are needed, if the fixing point behind the headlight is different that the one in the attached picture.
                          i zdjecia CB XTZ660 old model.jpegCB XTZ660 old model'.jpgCB XTZ660 - 1994.jpgCB XTZ660.jpg

                          Z tego co widze gmole konstrukcyjnie nie koliduja z niczym, ew trzeba bedzie cos usprawnic, dorobic przy mocowaniu stelaza lampy, ale mysle ze do ogarniecia mozna podlubac

                          A Jezeli ktos bylby chetny na zakup wspolny w celach obnizenia kosztów wysylki to czekam na kontakt jakis czas.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X