Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Plastikowa płyta bagażnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Plastikowa płyta bagażnika

    Witam,
    poszukuje plastikowej płyty bagażnika. Moja uległa połamaniu a bez to nie bardzo wygląda

    Żeby być motocyklistą, nie wystarczy benzyna w żyłach. Potrzebny jest jeszcze olej w głowie.

    #2
    ja coś mam, ale nie wiem, czy będzie pasowało i czy tego szukasz...

    Komentarz


      #3
      2243204356.jpg
      Poszukuje tego plastiku, ST ma taki sam bagażnik?

      Żeby być motocyklistą, nie wystarczy benzyna w żyłach. Potrzebny jest jeszcze olej w głowie.

      Komentarz


        #4
        to nie, ja mam coś innego

        Komentarz


          #5
          Trudno, szukam dalej...

          Żeby być motocyklistą, nie wystarczy benzyna w żyłach. Potrzebny jest jeszcze olej w głowie.

          Komentarz


            #6
            Ogółem bardzo chodliwy towar, także możesz mieć problem.
            Proponuję ciągłą obserwację allegro i forum. Jak ktoś będzie miał xtz na części to zawsze jest tak, że kto pierwszy ten lepszy
            ...tylko silnych los obdarza hojnie...

            Komentarz


              #7
              Do ST koledzy zza południowej granicy dorabiali to z plastikowych desek do krojenia dostępnych w marketach, gdzieś było o tym na forum. Może i do 660 się da...
              hominis est errare, insipientis in errore perseverare
              Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

              Komentarz


                #8
                Ciężka sprawa poluje też na to ale jak na razie nigdzie nie ma
                Motocykl To Największy Wibrator Jaki Możesz Wsadzić Kobiecie Miedzy Nogi

                Komentarz

                Pracuję...
                X