Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Słowenia, Chorwacja we wrześniu?

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Słowenia, Chorwacja we wrześniu?

    Witajcie!
    Ubzdurałem sobie w główce wyjazd we wrzesniu do Słowenii, czyli Alpy, niziny, morze i piękne widoki. Przy okazji chciałbym wstapić do Chorwacji do Dubrownika lub popruć i zobaczyć przez chwilę podobno piękne Włoszki.

    Są chętni? Czas wyjazdu to ok. tydzień, 1,5 tyg. lub dwa tygodnie, w zalezności kto ile może wziąść wolnego w robocie oraz jaka będzie pogoda. Ma to być nie wyślig z czasem, a przyjemne z pożytecznym.

    Łukasz.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    #2
    Nikogo chętnego?
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #3
      Ja z Anią! Ale w 2011
      sigpic
      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

      Komentarz


        #4
        No nie gadaj. Wyjeżdzasz z rana, a późnym wieczorem jesteś na granicy. Ok. 1200 km w jedną stronę. Po najmniejszych kosztach chce to zrobić.
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #5
          Koszty kosztami- my musimy liczyć na 2 motocykle, a obecnie nie możemy zbytnio szaleć.
          sigpic
          "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

          "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

          Komentarz


            #6
            Poprzednio wyszło nam 3500 zł, tak z rękawa sobie nie wyczarujemy tyle kasy, zwłaszcza, że remontujemy w tym roku mieszkanie. Może na przyszły rok uda się zebrać.
            No heaven... no hell... only motór i Bartas

            Komentarz


              #7
              Witaj,
              pisałbym się na cos takiego z miłą chęcią , nie mam doświadczenia w takich wyjazdach bo dopiero zaczynam przygodę z motocyklami. W tym roku zrobiłem około 2000 km po Polsce i jest to moje pierwsze 2000 na motocyklu i już świerzbi mnie aby pojechać gdzieś dalej najchętniej z kimś doświadczonym abym mógł się czegoś nauczyć dla większego fanu i długich wypraw w niedługiej przyszłości.
              Pozdrawiam
              Kuba

              Komentarz


                #8
                koniec sierpnia, początek września mam mieć ok. 2 tygodnie wolnego... Pogadamy w Morsku...
                hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez Kuba Zobacz posta
                  Witaj,
                  pisałbym się na cos takiego z miłą chęcią , nie mam doświadczenia w takich wyjazdach bo dopiero zaczynam przygodę z motocyklami. W tym roku zrobiłem około 2000 km po Polsce i jest to moje pierwsze 2000 na motocyklu i już świerzbi mnie aby pojechać gdzieś dalej najchętniej z kimś doświadczonym abym mógł się czegoś nauczyć dla większego fanu i długich wypraw w niedługiej przyszłości.
                  Pozdrawiam
                  Kuba
                  Bedziesz w Morsku? Jesli tak, to powiem co i jak. Oczywiście nawet z mniej doświadczonym będzie miło pojechać. Tylko pamiętaj, że trza będzie być twardym i siedzieć na motocyklu po kilka(naście) godzin - do przyzwyczajenia.
                  --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez erwinw Zobacz posta
                    koniec sierpnia, początek września mam mieć ok. 2 tygodnie wolnego... Pogadamy w Morsku...
                    Ludziasy mówią, żeby własnie jechać we wrzesniu, a nawet w połowie, ponieważ po prostu jest z deka chłodniej, taniej i mniej turystów. Zresztą dokładny termin jest jeszcze do obgadania.
                    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                    Komentarz


                      #11
                      Witam Bardzo by mnie i żone jnteresowała taka wycieczka w połowie września było by super.ale tydzień to maks z jednym wypadającym weekendem

                      Komentarz


                        #12
                        I git
                        W tym tygodniu dokończę ścianę wschodnia robić, a w kolejnym zrobię zarys trasy do Słowenii.
                        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                        Komentarz


                          #13
                          ....

                          ile taki wyjazd keszu kosztuje ???
                          Sprzedam silnik do xtz 750 kontakt na PW.

                          Komentarz


                            #14
                            Ze dwa i pół tys. będzie tego, ale myślę, że w dwójce się pomieścimy bez problemu - oczywiście bez szaleństw typu wypas restauracja, hotele kilkugwiazdkowe.
                            Kempingi, domki, namioty, troche swojego jedzenia.

                            Jedna rzecz: paszport obowiązkowy, ponieważ czasami na granicy z Chorwacja wymagają. Ja jeszcze wyrobię międzynarodowe prawo jazdy - taki bajer Dodatkowo dobrze na wszelki wypadek zabrać Zieloną Kartę oraz wykupić ubezpieczenie zdrowotne lub na wypadek awarii motocykla - dla chętnych.

                            Wenecja - pic na wodę, masy turystów i drogo, jednak chcę tam pojechać... po prostu by być

                            A Słowenia? Pojeźdzmy trasami, którymi jeżdzą Austriacy i Niemcy na swoich wypas maszynach. Zaparkujemy na parkingu Only Motorbikes

                            Jeśłi będzie trochę głosów za.. to można na nockę zabawić w Wiedniu - mieście Freuda i S.A. Poniatowskiego.
                            Ostatnio edytowany przez LukaSS; 4.
                            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                            Komentarz


                              #15
                              Jak już byś zrobił jakiś plan jakie miasta po kolei to było by super Takij pozątkowy zarys

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X