Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

[750] Kupię błotnik

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Kupię błotnik

    Hej, jak w temacie - zakupię przedni błotnik do dużej Teresy.
    Sobczaq, przedtem Sbq!

    Prawym pasem, za Matizem.

    #2
    może weź już sobie wysoki.. ?

    Komentarz


      #3
      Generalnie tak, ale liczyłem na cud, że przed wyjazdem uda się coś szybko zakombinować.
      Sobczaq, przedtem Sbq!

      Prawym pasem, za Matizem.

      Komentarz


        #4
        Nie wsadzaj wysokiego błotnika, to w niczym nie pomaga, zapytaj czeczena jak sie gaźniki czyści po wysokim błotniku.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Czyszczenie nie jest bardziej meczące niż przy niskim błotniku - wszystko zależy od intensywności offu i podłoża(jak konkretne błotko to żaden błotnik nie pomoże ) - a jeździ się zdecydowanie lepiej - w błocie oczywiście

          Komentarz


            #6
            mam przypomnieć co niski błotnik robi w offie?? bo może już zapomnieliście..

            - "w d... sobie tym patykiem pogrzeb !!"

            Komentarz


              #7
              Ale Sobczaq ma założone opony Conti, więc raczej w ciężki off się pchał nie będzie (przynajmniej na razie). Więc taki wysoki błotnik to do lansu tylko...
              Podczas deszczu niski chroni przed chlapaniem dużo lepiej, podczas jazdy po piachu również (zobaczcie maszyny dakarowe). A jak z chłodzeniem? Toż taki wysoki na pewno ma wpływ na przepływ powietrza przez chłodnice.
              hominis est errare, insipientis in errore perseverare
              Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

              Komentarz


                #8
                Lans ponad wszystko, a jak Kaśka ma wysoki to i Sobczaq musi mieć taki sam

                Ja mam niski błotnik i nic mi się nie pcha ani nie klinuje nawet w błocie u trocina. Jak by Sobczaq zmienił oponę na pewno nic mu się nie będzie zapychało nawet w błocie, a jak sami widzicie Escape to nie terenowa guma.
                Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                  Lans ponad wszystko, a jak Kaśka ma wysoki to i Sobczaq musi mieć taki sam

                  Ja mam niski błotnik i nic mi się nie pcha ani nie klinuje nawet w błocie u trocina. Jak by Sobczaq zmienił oponę na pewno nic mu się nie będzie zapychało nawet w błocie, a jak sami widzicie Escape to nie terenowa guma.
                  nie o to mi chodziło, no ale ok

                  może i opony ma nieterenowe, ale jak na raze pcha się wszędzie tam ( w off ) gdzie inni, więc nie wiem, czy nie będzie zmiany na jakieś duale..
                  ale to już sprawa Krzyśka

                  a Ty Marcin nie masz Teresy, troszku inna konstrukcja, również błotnik nie ten, pewnie odległości też, ale nie wiem, nigdy nie mierzyłam błotników w kacie

                  Komentarz


                    #10
                    Chyba jednak jest coś nie tak z tym błotnikiem ST. Ale może zamiast całkiem wysokiego wystarczy na jakichś płaskowniczkach czy innych dystansach podnieść oryginał o kilka cm.

                    hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                    Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                    Komentarz


                      #11
                      to wszystko wina opony, terenowa guma nie oblepia się tak bardzo i nie ma problemu, oczywiście nie mylić tkc z terenową oponą
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #12
                        Hej, dzięki za sugestie. Powiem tak: wczoraj po przejechaniu 40 km w deszczu, musiałem się zatrzymać i z 5 minut trzymać silnik na obrotach aż wysechł, bo zaczęło świece zalewać i poniżej 3 tys. obr. nie dało się jechać (paliła ledwo co na jeden gar), tak więc jak mniemam, błotnik dobrze chroniący przed wodą się przydaje - może i dało by się coś dobrać, ale póki co i tak nie mam chyba na to siły. A co do jeżdżenia w teren i czemu nie mam na to siły, to niebawem napiszę w wątku moje moto (Conti nie klęka).
                        Sobczaq, przedtem Sbq!

                        Prawym pasem, za Matizem.

                        Komentarz


                          #13
                          A przewody WN i fajki w jakim są stanie? Uszczelki gniazd świec masz dobrze założone?
                          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                          Komentarz


                            #14
                            Uh, tego to nie wiem. Generalnie z układem elektrycznym w Teresie jestem na bakier. Dzięki za zwrócenie uwagi; przy najbliższym "zrucaniu" zbiornika trzeba to będzie sprawdzić.
                            Sobczaq, przedtem Sbq!

                            Prawym pasem, za Matizem.

                            Komentarz


                              #15
                              Bo to niemożliwe by moto przerywało przy deszczu I zrób taki myk, że przesuń w górę tę gumową osłonkę na górze fajki, wykręć fajkę z przewodu WN, obetnij przewód o 0,5-1 cm i nakręć spowrotem. Usuniesz utlenioną warstwę przewodu miedziowego - tak na zapas i dla lepszej iskry

                              Spójrz też przy dobrym świetle czy przewód WN i fajka nie są popękane, poszarpane, a jeśli usyfione to porządne oczyść.
                              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X