Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dalekadroga.pl

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    dalekadroga.pl

    Zapraszam wszystkich na mój fanpage na facebook.



    562399_303941129683161_285094354901172_705591_595965010_n.jpg


    Jest on domyślnie poświęcony stronie www.dalekadroga.pl, która mam nadzieje powstanie w jak najbliższym czasie.

    Strona jest o tematyce Podróżniczo-Motocyklowej i będę na niej opisywał swoje dalsze aniżeli bliższe wypady raczej na wschód.

    Niedługo pojawią się precyzyjne informacje o Projekcie 2012.

    Póki co zapraszam na FanPage i do polubienia.

    Pozdro!
    dirtier, happier

    www.facebook.com/dalekadroga

    #2
    Cezary- pospiesz się z tą stroną !!! zrób to dla tych mniej fejzbukowych (jak ja) - wiem już że "lubię to" ale klikać nie mam gdzie
    Z dużą przyjemnością poczytam o Twoich projektach - bo i kierunki i forma podróżowania są dla mnie fascynujące

    Komentarz


      #3
      Tworzenie tej strony mnie już dobija i chwalić ile to już trwa nie będę. Grafikę mam już całą, pozostało tylko oprogramowanie.
      dirtier, happier

      www.facebook.com/dalekadroga

      Komentarz


        #4
        Kilka razy dobierałem się do stworzenia różnych stron wg własnego widzimisię (w sensie prywatne, hobbystyczne) i nic nie wychodziło mimo upływu wielu miesięcy W końcu ktoś mnie przekonał do darmowych systemów typu joomla czy wordpress - na własne potrzeby szybko i bezboleśnie

        Komentarz


          #5
          Na FanPage'u pojawiły się pierwsze informacje o tegorocznej wyprawie


          "Dookoła Morza Czarnego 2012"
          Termin wyjazdu: 01.08.2012-13.09.2012: 43dni
          Trasa wyprawy przebiega przez 11 krajów Europejskich oraz Azjatyckich. Będzie się składać z pięciu etapów:
          1. Ekspresowy dojazd do Gruzji (linia brązowa na mapce).
          2. Zwiedzenie wzdłuż i wszerz Gruzji oraz Armenii (pinezka żółta oraz niebieska).
          3. Zwiedzenie północnej części Turcji (linia zielona na mapce).
          4. Przejazd przez Bułgarię oraz trasę transforgarską w Rumuni (linia niebieska).
          5. Powrót przez: Węgry, Słowenię, Czechy (linia czerwona na mapce).
          W wyprawę wyruszam prawdopodobnie w jedno moto, towarzyszyć mi będzie dziewczyna.

          Już niedługo pojawią się wpisy opisujące każdy z etapów trasy.
          Załączone pliki
          dirtier, happier

          www.facebook.com/dalekadroga

          Komentarz


            #6
            Plan trasy po Gruzji:



            Trasa około 2100km, myślę, że na Gruzję poświęcimy co najmniej 10dni. Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi, co warto jeszcze zobaczyć, lub czego nie warto to bardzo proszę o informację. Trasę będę się jeszcze starał zoptymalizować, żeby ograniczyć ilość przejechanych kilometrów.
            dirtier, happier

            www.facebook.com/dalekadroga

            Komentarz


              #7
              jedziemy prawie tą samą trasą i nawet w podobnym terminie.. my mamy na to jednak tylko 22 dni
              "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
              =>
              Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

              Komentarz


                #8
                Turcja: polecam te odcinki:

                http://goo.gl/maps/CzJg lub


                lub oba. Ja przejechalem oba i chyba wybralbym ten drugi, bo ta droga nad wybrzezem jest fajna, ale tak w polowie tej trasy to juz mialem dosyc tych serpetyn i zjazdow i podjazdow i znudzil mi sie krajobraz (wiem, bluznie).

                Jezeli chcesz po prostu przeleciec Turcje to jedz tak jak zaznaczyles, ale nie licz na to, ze droga z Batumi do Samsun ma chociaz 10 km ciekawego widoku. To praktycznie autostrada i poza tym, ze czuc zapach morza czarnego to mozna na niej ocipiec z nudow.

                Gruzja:
                Swanetia (Mestia), Kazbegi, Kachetia, Vardzia, David Gareja, droga Akhaltsikhe - Batumi (ten skrocik przez gory). Wszystko zajebiste. Polecam postoje przy monastyrach, co jeden to piekniejszy.

                Ale jest znacznie wiecej, polecam ten watek:



                i ostatnie: odleglosci z google maps nie wytrzymuja zderzenia z rzeczywistoscia. moja wycieczka wedle google maps to ledwo 9000. bylo ponad 12 000.
                Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                Komentarz


                  #9
                  Sponsorem tytularnym wyprawy została firma Motorismo, tym samym nazwa wyprawy przyjęła postać "Dookoła Morza Czarnego Motorismo 2012". W części zamienne wyposaży mnie również www.dkmotocykle.pl
                  dirtier, happier

                  www.facebook.com/dalekadroga

                  Komentarz


                    #10
                    Trasa po Armenii:


                    Idąc za ciosem - trasa po Górskim Karabachu:
                    dirtier, happier

                    www.facebook.com/dalekadroga

                    Komentarz


                      #11
                      Linki popraw

                      Komentarz


                        #13
                        Do wyjazdu pozostało 41 dni, tymczasem okazało się, że mimo wszystko jadę sam. Trasa, terminarz oraz cele pozostały bez zmian, jedynie moje rozważania nad wjechaniem do Azerbejdżanu zostały rozwiane. Po ostatniej, samotnej, 16 dniowej wyprawie wiem, że półtora miesiąca będąc sam na sam tylko z własnym ego będzie nie lada wyzwaniem. Witaj przygodo.
                        dirtier, happier

                        www.facebook.com/dalekadroga

                        Komentarz


                          #14
                          Cezary - trzymamy kciuki ! Nie będziesz musiał iść na zgniłe kompromisy!
                          Podobno najwięksi podróżnicy podróżują właśnie samotnie !

                          może na trasie spotkasz ciekawych motocyklistów
                          ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                          FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                          Komentarz


                            #15
                            Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
                            Cezary - trzymamy kciuki ! Nie będziesz musiał iść na zgniłe kompromisy!
                            Podobno najwięksi podróżnicy podróżują właśnie samotnie !

                            może na trasie spotkasz ciekawych motocyklistów
                            Połączenie studiów dziennych z zarabianiem kasy na taki wyjazd plus przygotowywanie wszystkiego kosztowało mnie strasznie dużo trudu i wyrzeczeń. Jestem tak zdeterminowany, że może sam diabeł wyłazić z ziemi, a ja i tak jadę.
                            dirtier, happier

                            www.facebook.com/dalekadroga

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X