Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Żywiecki park krajobrazowy - okolice

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Żywiecki park krajobrazowy - okolice

    Hej, za kilka dni będę miał okazję chwilę polatać po okolicach Żywca a właściwe samej granicy... będę miał 1 dzień na polatanie po okolicy... wiec pytanie czy ktoś coś może polecić do zobaczenia wjechania w tych terenach ....
    generalnie muszę się liczyć z ogonem szosowych moto wiec z off raczej będzie mało - raczej więcej asfaltu....
    wstępnie mam takie 2 pętle przygotowane:
    pętla 1
    oraz
    pętla 2

    czy ktoś zna jakieś fajne trasy miejsca do zobaczenia w tych rejonach ?

    #2
    bonusowe pytanie .... czy i na czym planujecie transy przed wyjazdem na kompie ?

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez dredol Zobacz posta
      bonusowe pytanie .... czy i na czym planujecie transy przed wyjazdem na kompie ?
      To zależy gdzie i jak chcesz jechać. Jeśli tylko asfalt, to AM, jeśli turystycznie po gorszych drogach to mapy topograficzne.
      "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

      Komentarz


        #4
        Ja na asfalt i szutry AM, w zupełności starczy (oby jak najnowsza). Planuję najpierw na mapach google, później do nawigacji wrzucam punkt docelowy i kilka pośrednich.

        Trasa Sucha Beskidzka, Żywiec, Zwardoń, Czadca (SK) bardzo przyjemna, widokowo i asfaltowo, można też powinklować spokojne
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #5
          dzięki za podpowiedzi....
          LukaSS czy próbowałeś znasz może trasę między Zwardoniem a Czadca przejechać tymi lasami i wioskami na południe od trasy 12 i 11 ?

          Komentarz


            #6
            Bardziej głównych się trzymałem. Trochę się wtedy spieszyłem i nie było czasu zapuszczać się głębiej :/
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #7
              Rusz w stronę Węgierskiej Górki i tam odbij na Żabnicę,w niej odbij za zajazdem Alaska w prawo i wjedziesz pod samo schronisko na Hali Boraczej,miło posiedzieć i luknąć na widoczki,powrót do Węgierskiej i w stronę Rajczy-Ujsoły-Glinka do przejścia granicznego.W Ujsołach możesz skręcić w Dolinę Danielki,dojechać do znaku zakazu ruchu i tam posiedzieć nad rzeczką.Co kto lubi
              Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

              Komentarz


                #8
                dzięki Mario - dobra podpowiedz , rozumem że dopóki nie wjadę w dróżkę z zakazem to mogę wjeżdżać w Las czy co do zasady będą mnie gonili z tych lasów ?

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez dredol Zobacz posta
                  dzięki Mario - dobra podpowiedz , rozumem że dopóki nie wjadę w dróżkę z zakazem to mogę wjeżdżać w Las czy co do zasady będą mnie gonili z tych lasów ?
                  Generalnie tam masz kawałek asfaltu,dalej też czarne tyle że miejscowy leśnik nie lubi jak się łamie zakazy wjazdu.Szkoda psuć obraz motocyklistów i narażać się na koszty,a tam gdzie legalnie dojedziesz też jest pieknie
                  Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X