Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Świętokrzyskie dziczenie 9,10-06-2012

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Świętokrzyskie dziczenie 9,10-06-2012

    Mała propozycja na spotkanko i "delikatne szuterki" w krainie latających siekier ..

    Z założenia ma to być kameralne spotkanie polegające na poznaniu Gór Świętokrzyskich "od środka"
    Dwie wersje :

    1. Spotykamy się "pod lasem" u mnie w "dziupli" (tak nazywana jest moja rudera służbowa) gdzie warunki są kiepskie ale do przełknięcia - nocleg : w chacie ok 10 osób na łóżkach, materacach i dowolna ilość miejsc namiotowych, oraz możliwość noclegu pod dachem stodoły

    2. wynajmujemy jakieś domki(jest ich trochę w okolicy)

    Wybór wersji uzależniam od ilości i preferencji chętnych

    Jazda : (też dwie wersje) do wyboru przez uczestników

    1. Turystyczno-krajoznawcza po drogach lokalnych (liczę tu na Tomka-Tomóra - może będzie miał czas)
    2. Off - "delikatne szuterki" - prowadzę sobie znanymi ścieżkami

    Czekam na wypowiedzi na temat terminu i sposobu zakwaterowania...

    #2
    Lista chętnych
    1. ArturS - może być namiot/stodoła i oczywiście off. Zobaczymy co na to moja żona - jeśli będzie chętna to ona do grupy turystycznej

    Komentarz


      #3
      1. ArturS - może być namiot/stodoła i oczywiście off. Zobaczymy co na to moja żona - jeśli będzie chętna to ona do grupy turystycznej
      2 Janas_WaWa - obowiazkowo musze byc ale 10 mam chrzciny w rodzinie ...

      Komentarz


        #4
        będe w drodze nad morze, a tak chciałem tam wpaść, nie szło chociaż tydzień wcześniej?? czeczen zabije cie

        Komentarz


          #5
          1) Ja tez bede ), ( siedlar - ale moze nie wczesniej tylko pozniej zeby jesze bardziej sie pogoda porawila

          2) Ja sie pisze... gdzie mnie przyjma (off/turist)

          3) wole chate i namioty, bo bardziej swojsko i kameralnie

          Komentarz


            #6
            1. ArturS - może być namiot/stodoła i oczywiście off. Zobaczymy co na to moja żona - jeśli będzie chętna to ona do grupy turystycznej
            2 Janas_WaWa - obowiazkowo musze byc ale 10 mam chrzciny w rodzinie ...
            3. mOtOrynka
            4. Miało być tak: (MarioM06 - nocleg obojętne gdzie , OFFik koniecznie ) Ale kurka wesele kuzynki jest :/. Jestem za ZMIANĄ DATY!!! Na razie obojętne kiedy tylko nie 9-10

            Komentarz


              #7
              Mam w planie:
              1. mieć czas
              2. ułożoną mniej więcej trasę

              Jak siądę spokojnie przed komputerem to wrzucę zarys i fotki co będzie ciekawego do zobaczenia.
              Trasa będzie po lokalnych asfaltach, szutrach i "kocich łbach" przecinających świętokrzyskie lasy i przełęcze.
              Wymagane minimalne ale jednak jakieś ogarnianie jazdy terenowej.
              Przejazd będzie łatwy i powolny (żeby się można było rozglądać ale kawałek polnej drogi, czy kałuże i błotko pewnie się trafią (zależy też od pogody) - turystyka to turystyka, nie wszędzie (jeszcze) prowadzi asfalt.

              Komentarz


                #8
                1. ArturS - może być namiot/stodoła i oczywiście off. Zobaczymy co na to moja żona - jeśli będzie chętna to ona do grupy turystycznej
                2 Janas_WaWa - obowiazkowo musze byc ale 10 mam chrzciny w rodzinie ...
                3. mOtOrynka
                4. Miało być tak: (MarioM06 - nocleg obojętne gdzie , OFFik koniecznie ) Ale kurka wesele kuzynki jest :/. Jestem za ZMIANĄ DATY!!! Na razie obojętne kiedy tylko nie 9-10
                5. robkri - ja koniecznie na tarasie lub namiot i OFF

                Komentarz


                  #9
                  zmiana daty!!! zmiana daty!!!

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta
                    zmiana daty!!! zmiana daty!!!

                    No dobra Siedlar... skoro nalegasz....

                    8,9,10-06-2012 - będzie dobrze? ..... ponieważ zapraszam już w piątek tych którzy znajdą czas


                    Robkri - jest problem .. nie ma tarasu... - ale moze do tego czasu coś się ogarnie
                    Tomur - bardzo się cieszę że znajdziesz czas - (musicie wiedzieć ze Tomek nie tylko zaprowadzi w ciekawe miejsca ale i coś interesującego o nich powie )
                    MarioM06 - przecież kuzynka jeszcze może się rozmyślić .....
                    Janas- chrzciny to pewnie w niedzielne popołudnie - dasz radę spokojne 2 godz. jazdy do W-wy tylko w sobotę musisz mniej wypić
                    Motorynka - kostki do Dl-a i na off

                    Cieszę się że jest odzew i już zamawiam pogodę Widzę że dotychczas więcej jest zwolenników noclegu "gdzie popadnie" - muszę duże ognicho przygotować
                    Co do terminu to ciężko jest sprawić by odpowiadał wszystkim - ale postaram się - Siedlar wiem że w czasie tego weekendu nad morzem ma być inwazja drapieżnych biedronek - co na to żonka?
                    Ostatnio edytowany przez czeczen; 402.

                    Komentarz


                      #11
                      Jestem
                      Namiot off i relaaaksss.

                      Komentarz


                        #12
                        siedlar żonę zostaw nad morzem a sam wracaj, ja ci powiem jak bywalec nadmorskich plaż tam jest fajnie przez 2 h a potem już wszystko widziałeś i można wracać.
                        czeczen z tym tarasem daj spokój będę spał na balkonie
                        mOtOrynka ja ci pokażę jak się podnosi DL-a w błocie

                        Komentarz


                          #13
                          Czy na L4 można być na zlotach?

                          Komentarz


                            #14
                            Można a nawet trzeba

                            Komentarz


                              #15
                              Oj, chyba muszę święconą wodę kupić, bo przejdę chrzest bojowy

                              To na razie nie CZYSZCZĘ ZADRAPANEJ szyby, bo pewnie znajdzie sie więcej zarysowań

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X