Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

regeneracja tylnego amortyzatora

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    regeneracja tylnego amortyzatora

    witam
    potrzebuję namiar na firmę która regeneruje tylne amorki. potrzeba zrobić chrom,uszczelnienie i łozyska.
    Kiedyś była taka firma koło Poznania ale wyparowały mi namiary.Seba-moto i firma z gdańska są mi znane.Proszę o inne propozycje.
    Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

    #2
    Podobno zna się gość na robocie - http://www.20suspension.pl/

    jeszcze jedno:

    Nie jestem pewien czy obecnie działa- ale w okolicy Piekar Śląskich masz jakiegoś speca którego wołają Szuvar - ale nie mam namiarów - usłyszałem o nim w Krakowie podczas rozmowy z gośćmi startującymi w FMX - chwalili gościa za jakość i bardzo korzystne ceny.

    i jeszcze jedno - Kowal zawiózł mój amorek do regeneracji do Krakowa - na razie nie mówię nic o jakości bo jeszcze nie odebrałem ale ceny podobno przystępne - po namiary przekręć do Kowala
    Ostatnio edytowany przez czeczen; 402.

    Komentarz


      #3
      W poznaniu był (jest?) HRG, który się tym zajmował.
      Co do chromu - IMO lepiej byłoby kupić na części amorek z dobrym chromem na prostej sztycy niż bawić się w prostowanie i chromowanie.
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez fxrider Zobacz posta
        W poznaniu był (jest?) HRG, który się tym zajmował.
        Co do chromu - IMO lepiej byłoby kupić na części amorek z dobrym chromem na prostej sztycy niż bawić się w prostowanie i chromowanie.
        kiedyś właśnie ktoś z okolicy poznania zrobił mi całkowitą regenerację z chromem na tłoczysku i powiem że za 250,00 zeta trzy sezony w DR350 amorek wytrzymał
        Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
          Podobno zna się gość na robocie - http://www.20suspension.pl/

          jeszcze jedno:

          Nie jestem pewien czy obecnie działa- ale w okolicy Piekar Śląskich masz jakiegoś speca którego wołają Szuvar - ale nie mam namiarów - usłyszałem o nim w Krakowie podczas rozmowy z gośćmi startującymi w FMX - chwalili gościa za jakość i bardzo korzystne ceny.

          i jeszcze jedno - Kowal zawiózł mój amorek do regeneracji do Krakowa - na razie nie mówię nic o jakości bo jeszcze nie odebrałem ale ceny podobno przystępne - po namiary przekręć do Kowala
          jutro zadzwonię i zapytam co i jak
          Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

          Komentarz


            #6
            Koło Poznania to jeszcze www.serwis.lastlap.pl autoryzowany.

            Komentarz

            Pracuję...
            X