Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

gdzie nocleg w okolicach zamku Eli Bathory?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    gdzie nocleg w okolicach zamku Eli Bathory?

    Hej Ekipa,
    Za dwa tygodnie ruszamy na południe,
    Czy ktoś z Was zna jakieś fajne miejsce, gdzie 10 osobowa ekipa mogłaby przenocować w okolicach zamku Eli Bathory na Słowacji?
    Jeśli dobrze patrzę - jest to miejscowość Cachtice, niedaleko Novego Mesta nad Vahom...
    Dajcie znać.
    "Na motocyklu jeźdź tak, jakbyś chciał, żeby jeździły twoje dzieci"

    #2
    Hej!

    Jaką odległość od zamku tolerujesz, warunki itp? Znam tanie miejsce pod Bratysławą - znalezione w trakcie jazdy do Chorwacji. Od Cachtice jednak jest to ok. 78 km ;-) Warunki w tym miejscu są też specyficzne ale bez dramatu - jest klimat..

    Pozdrawiam,
    Gosia
    Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

    Komentarz


      #3
      78km to jeszcze ok. Ale co to oznacza klimat? wychodek za komórką i woda noszona wiadrami też mają klimat
      Gosieńka - dawaj namiar i parę słów o miejscu
      "Na motocyklu jeźdź tak, jakbyś chciał, żeby jeździły twoje dzieci"

      Komentarz


        #4
        Hej hej!

        Nocleg jest w miejscowości Senec nad takim sztucznym jeziorem. Jest tam jednogwiazdkowy(!) hotel "Amur" zbudowany z takich segmentów jak kiedyś takie hotele pracownicze budowano. Jest specyficzny klimat, bo to miejsce takie jakby czas się zatrzymał w latach 70'. Na ścianach zdjęcia jak to nad zalew tłumnie przyjeżdżano wartburgami, trabantami itp. Zaleta jest taka, że recepcja jest otwarta całą dobę, jest niedrogo, sucho i w ogóle OK. Łazienki na korytarzu bez żadnych marmurów i złotych klamek. Ja generalnie polecam. Niedaleko jest knajpa gdzie można się posilić za nieduże pieniądze. Trafiłam na to miejsce w roku 2008 - mam nadzieję, że jeszcze nie zamknęli

        Jak wrócę do domku, to wrzucę jakieś zdjęcia

        Pozdrawiam,
        Gosia
        Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

        Komentarz


          #5
          I leeecą zdjątka


          Pozdrawiam,
          Gosia
          Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

          Komentarz


            #6
            Spałem tam w 2006 roku naprawdę specyficzny klimat
            najlepsza była para z recepcji Powiem tak,wyspać się i leciec dalej Na drugim brzegu zalewu są fajne kwaterki tylko nie zawsze mozna tam złapać miejsce.
            Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

            Komentarz


              #7
              Ostatecznie - znaleźliśmy genialne miejsce najbardziej sprawdzoną metodą - dojechaliśmy na miejsce i pytaliśmy lokalesów. Wynik: kemping ATC w Zielonej Wodzie. Polecam wszystkim gorąco! http://www.turistikaonline.sk/index.php?m=32&id=136
              "Na motocyklu jeźdź tak, jakbyś chciał, żeby jeździły twoje dzieci"

              Komentarz

              Pracuję...
              X