Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kupie XTZ 750 Super Tenere w cenie do 6000 PLN

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    kolega igiełkę sprzedał w zeszłym tygodniu za 6 tys zł także juz za poźno
    Motocykl To Największy Wibrator Jaki Możesz Wsadzić Kobiecie Miedzy Nogi

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
      No niestety Ja z doświadczenia wole kupić moto droższe, ale mieć spokój o ile właściciel ma wszystko udokumentowane
      takie to w salonie się kupuje, i nie 20to letnie, tylko co najwyżej z wyprzedaży zeszłoroczne...

      Już Trocin kupił taką ST po serwisie z rachunkami za równowartość motocykla. Kilka innych osób też znam co to perełki od forumowiczów kupiło, a teraz dalej walka ze sprzętem. Cudów nie ma, wiek i ilość serwisantów swoje robią...
      hominis est errare, insipientis in errore perseverare
      Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

      Komentarz


        #18
        DSCN2028.jpg
        Zostałem wywołany do tablicy, więc


        Dałem 5300zl, jak na razie wymieniłem łańcuch, olej + filtr, zakupiłem łożysko główki ramy

        Do zrobienia; płyn hamulcowy i chłodzący + musze zajrzeć do filtra powietrza. Zaufam byłemu wlascicielowi i nie zagladam do zaworów na razie.
        W związku z tym iz to moto ma ponad 20 lat to nie ma co sie 'spuszczac' jesli chodzi o wyglad itp. Ideału sie nie kupi, nie ma co wybrzydzać. Wiem, że mogłem kupić taniej ale zachowałem sie jak typowa blondynka, to malowanie jest najladniejsze
        Ostatnio edytowany przez rumpel; 2716.

        Komentarz


          #19
          Zamieszczone przez rumpel Zobacz posta
          Zaufam byłemu wlascicielowi i nie zagladam do zaworów na razie.
          Ja też zaufałem i musiałem potem remontować głowicę. Niestety pomogło tylko na 14kkm, teraz szukam kolejnej...
          Hvězdy chtějí patřit Tobě...

          Komentarz


            #20
            witam
            ja kupiłem swoją tenerke trzy miesiące temu zapłaciłem 5700pln i narazie zaufałem poprzedniemu właścicielowi który powiedział ze rozrząd zrobiony regulacja tez i gazników i zaworów tarcze i klocki wymienione co bylo widac i opony wymienione co tez widać i jak dotąd zrobiłem dwa tys km i śmiga jedyny problem jaki pojawił sie kilka dni temu to cieknąca pompa paliwa,po rozebraniu okazało sie ze membrana pęknięta i tutaj moje pytanie może wie ktoś gdzie dostac samą membranę bo serwis tylko cała pompę proponuje

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez erwinw Zobacz posta

              Już Trocin kupił taką ST po serwisie z rachunkami za równowartość motocykla. Kilka innych osób też znam co to perełki od forumowiczów kupiło, a teraz dalej walka ze sprzętem. Cudów nie ma, wiek i ilość serwisantów swoje robią...
              hehe prawda - mialem rachunki na ok. 4k a i tak trzeba bylo sporo rzeczy zrobic
              IMO lepiej kupic taniej i zalozyc ze wszystko jest do roboty i przygotowac ze 2,3k na robote a jak bedzie ok to sie cieszyc ze zostalo - nawet jak sa udokumentowane wymiany naprawy itp. to nie wiadomo jak to zostalo zrobione i na ile wystarczy...
              Enduro nie klęka
              R 1100 GS '99 - limonka
              Pajero 3.2 DiD '03

              Komentarz


                #22
                Zamieszczone przez hans Zobacz posta
                witam
                ja kupiłem swoją tenerke trzy miesiące temu zapłaciłem 5700pln i narazie zaufałem poprzedniemu właścicielowi który powiedział ze rozrząd zrobiony regulacja tez i gazników i zaworów tarcze i klocki wymienione co bylo widac i opony wymienione co tez widać i jak dotąd zrobiłem dwa tys km i śmiga jedyny problem jaki pojawił sie kilka dni temu to cieknąca pompa paliwa,po rozebraniu okazało sie ze membrana pęknięta i tutaj moje pytanie może wie ktoś gdzie dostac samą membranę bo serwis tylko cała pompę proponuje
                Nie ma zestawów naprawczych do pomp. Szukaj używanej sprawnej.
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  #23
                  dzieki bardzo juz kupilem i chyba nawet tanio bo za 60zlale jeszcze nie doszla wiec niewiem jak bedzie dzialac

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X