Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spodnie off na buty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
    Ja nie założył bym do lasu spodni z nogawką na wierzchu, już nie raz zawadziłem takimi spodniami o wystający korzeń czy gałąź, dlatego cały czas jeżdżę w crosiakowych spodniach.

    A po co ci spodnie na buty? Żeby buty się nie brudziły ?
    Nie leje sie po spodniach do butów. Dla mnie podstawowa wada to mniej pewne trzymanie motocykla odcinkiem od kolan do stopy. Ale mam, używam i nie zanosi sie na zmiany. Gałaż czy inne atrakcje łatwiej zahaczyć i pociągnąć butem niz spodniami.




    Chociaż czasem woda sie jednak wleje

    Ostatnio edytowany przez Prince; 2935.

    Komentarz


      #17
      Marcin,
      rozgryzłeś mnie - nie chce mi się non stop pastować cholewek
      Doceniam również subtelne darcie łacha z mojej przesiadki na BMW i propozycję spodni w cenie o jakieś 5 razy za wysokiej
      Aż tyle siana to nie mam.

      A na poważnie, to sam się zastanawiam czy nie kupić jakiś krótkich spodni. W czym jeździsz, bo w internetach jest pierdyliad różnych gaci? A znając Ciebie lipy nie ma.

      I od razu napisz proszę jaką bluzę na zbroję kupić. Bo zbroję już mam. W kwestii kurtki też już mam jasność - Modeka Panamericana.

      Tak to jest jak po latach człowiek znów zaczyna jeździć i mu się wszystkie ciuchy zaczynają sypać...
      Ostatnio edytowany przez qbalon; 113.

      Komentarz


        #18
        He he żydzi na spodnie a za kurtkę chce dać 1700 zł

        Kurtkę którą mogę polecić w ciemno bo jeżdżę w niej już 5 sezonów to Held Hakuna. Pewnie gdyby nie Erwin to dalej bym jej nie kupił
        Ma te wszystkie suwaki co ta modeka a nawet więcej i kosztuje mniej. Teraz już wyszła druga seria dlatego pierwsza jest o wiele tańsza.

        Te wszystkie membrany to siuwaks i cerata. Nigdy tego nie używam, wkładam tylko kondona fluo z oxforda jak pada deszcz. Jak temp spada poniżej 5 stopni dopiero wkładam membranę. Cały czas jeżdżę w zbroi pod kurtką dlatego ochraniacze są wyjęte. Jeśli chcesz tak jeździć musisz pojechać do sklepu i przymierzyć ją czy pasuje na buzer, czy nie obciska za bardzo.

        Z membran jakie wymyślili to tylko goretex zdaje egzamin, ale niestety to kosztuje, każdy musi sobie sam odpowiedzieć czy mu to potrzebne.

        Spodnie na sezon u nas czyli ciepły albo gorący to tylko spodnie crosiakowe bardzo przewiewne, ja polecam scott serię anaheim, na prawdę wytrzymałe, mam serię 2007 i nie mają żadnej dziury czy pękniętego szwu.
        Jak chcesz na spodnie to RIDGELINE i będziesz zadowolony.

        Z resztą na Twoją jazdę 2 tys km w roku to obojętnie co kupisz zda egzamin

        A jeszcze dodam że szelki do spodni obowiązkowe
        Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #19
          Held Hakuna i Modeka Panamerica to ta sama pólka cenowa. Modekę przymierzałem (i kilka innych kurtek również) i mi mega pasuje. Dodatkowo jak dobrze pójdzie to będę miał na nią dobry rabat

          Zgadzam się w kwestii membran i podpinek - raczej ściema. Nie do końca pasi mi zbroja pod kurtkę (stąd pomysł z bluzą na zbroję), ale tu się zobaczy.

          Dzięki za info o gaciach.

          Ps. Z "wrodzonom godnościom osobistom" przyjmuję przytyki w kwestii przebiegu. Z dumą oświadczam, że sezon 2018 zakończyłem z ponad 3 tysiami na liczniku. A zacząłem jeździć dopiero w połowie czerwca

          Komentarz


            #20
            Jak jedziesz gdzieś dalej to targania zbroi w bagażu zbytnio nie widzę.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz

            Pracuję...
            X