Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dookoła Tatr, Polska - Słowacja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dookoła Tatr, Polska - Słowacja



    Troszkę widoczków, traska dobra na spacerek tereskowy z plecaczkiem. Tatry po stronie słowackiej zdecydowanie ładniejsze. Oczywiście jest wiele ciekawie zapowiadających się wjazdów na bezdroża, ale z plecaczkiem ciężko. Oprócz tego służby u sąsiadów bardzo pilnują swoich włości więc można przetrząsnąć portfel za takie wybryki.

    Zaczęliśmy w poniedziałek w Poroninie a skończyliśmy w Bukowinie - ale się zrymowało. Nocowanko na bieżąco szukane i z sukcesem znalezione w niedużej cenie. Jedno po stronie słowackiej. Warto zatrzymać się nad jeziorkiem Liptovska Mara. Jest dużo kilkuosobowych domków akurat na jakiś zlocik.

    Zauważalny duży potencjał traski do orania w glebie na bezdrożach.

    Warto jechać na dłużej i pozwiedzać również Tatry Niskie. Jest przepięknie. Latających siekier nie widziałem, a coś tam na forum czytałem.

    Traska znaleziona na stronce:
    moto-nawigator.pl to Twoje pierwsze i najlepsze źródło informacji o moto nawigator. Tu znajdziesz także tematy związane z kwestiami ogólnego zainteresowania. Mamy nadzieję, że znajdziesz to, czego szukasz!
    Ostatnio edytowany przez mazzi; 2613.

    #2
    Bardzo fajna trasa. Ze dwa lata już się tam nieskutecznie wybieram
    Kiedyś brat wiózł mnie przez Niskie Tatry, Poprad i od Polski samochodem. Ach te serpentyny i widoki. I wysokości. Po S stronie Gór była wiosna a na przełęczach pozimowa szaruga.

    Komentarz


      #3
      Kiedyś to WSK-ą objechałem. Było może z 5*C ale widoczki przednie. Teraz Tereską trzeba będzie kiedyś tam pojeździć

      Komentarz

      Pracuję...
      X