Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Siedzenie turystyczne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Witam ! do xtz 660 po lifcie też kolego taką zrobisz jak wyżej ? i jaki jest termin do odbioru od momentu dostarczenia ? Pozdrawiam serdecznie !
    Ostatnio edytowany przez pehowiec; 4462.

    Komentarz


      Dzwoń do niego, szybciej się dogadasz, wyżej podał nr

      Komentarz


        Ta ostatnia to własnie moja czekam na doręczenie tak na logikę to zależy ile będzie miał roboty jak mało to będzie szybko jak dużo to będzie długo, proste

        Komentarz


          Już się kontaktowałem . dzięki .

          - - - Zaktualizowano - - -

          Romek93 jak dojdzie i zamontujesz , to daj znać co Twoja pupcia o nim sądzi bo moja ma już dość po dłuższej trasie

          Komentarz


            Hehe ok spoko dam znac co i jak. Jak tylko zamontuje i zrobie jakąś traske z moja pupcią i z moja drugą pupcią hehe narazie dopiero po weekendzie pewnie gdzieś tak :-D:-D:-D:-D

            Komentarz


              Najlepiej wrzuć foty , niech inni też zobaczą jak im dogadzasz

              Komentarz


                DSC_0283.jpg
                Siedzenie od wulkanu, gmole i deflektor od darkojaka
                DSC_0287.jpg
                DSC_0286.jpg

                Komentarz


                  rzeczywiście, ładne te kanapy robi , a jak z komfortem jazdy ?

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez pehowiec Zobacz posta
                    rzeczywiście, ładne te kanapy robi , a jak z komfortem jazdy ?
                    do dupy (doslownie), kupujemy je tylko dla lansu na dzielni!
                    Pzdr!
                    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                    Komentarz


                      Fakt faktem że ono jest do dupy , do niczego innego nie służy , a jak z komfortem qpcio ???

                      Komentarz


                        Na dłuższej trasie nie testowałem wygody na krótszych odcinkach zajebiste

                        Za tydzień jedziemy z kumplami w Bieszczady na rajd enduro to zobaczymy jakie to wygodne

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez pehowiec Zobacz posta
                          Fakt faktem że ono jest do dupy , do niczego innego nie służy , a jak z komfortem qpcio ???
                          Mi oryginalne siedzenie nie lezalo, wiec poprawa byla naprawde duza. Plusem bylo tez mniejsze zjezdzanie pasazera. Przy czym jak slusznie niektorzy zauwazaja - ono moze byc gorsze jesli jezdzi sie faktycznie w offie i duzo pracuje przod-tyl. Na czarne i szutry super!
                          Pzdr!
                          prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                          Komentarz


                            Dzięki za opinie qpcio Może jeszcze ktoś się wypowie . pozdro !

                            Komentarz


                              tak że tak. moja ale to MOJA opinia jest taka po ok 25 km jazdy na dzień wczorajszy stwierdzam ze kanapa jest zajebista fajnie się siedzi miło i przyjemnie ten zadupek fajnie trzyma, na opinie mojej drugiej pupci musicie zaczekać może po weekendzie majowym coś na temat się wypowiemy jak pogoda się uda to zrobimy jakaś traske a opo kilka fotek 13090071_1198056973540154_463146161_n.jpg13090082_1198056920206826_1656175748_n.jpg13090180_1198056653540186_1955561605_n.jpg13115403_1198056836873501_1959618681_n.jpg13077172_1198056786873506_1971934136_n.jpg

                              - - - Zaktualizowano - - -

                              To siedzenie jest turystyczne. Dlatego gdy będę miał ochotę na off zakładam oryginał a jeśli jadę gdzieś w traske turystycznie z kobietą to zakładam turystyczne siedzenie. Dlatego polecam zakupić drugie siedzenie i dać do zrobienia a oryginał zostawić sobie na off

                              Komentarz


                                Zajebioza Świetnie się komponuje z tereską. a tak na marginesie ŁADNA MASZYNA ! muszę takie mieć ! ,,nie zjem , nie wypiję a odłożę i sobie uszyję "

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X