Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[750]Bezpieczniki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750]Bezpieczniki

    Mam nadzieje, ze mnie nie zbanujecie. Pyt mam nastepujace gdzie jest skrzyneczka z bezpiecznikami? Nie mam ochoty rozkrecac na razie calego moto a wiedziec bym chcial

    #2


    Nie ma takiego czegoś. Masz dwa bezpieczniki. Jeden na wiatrak (na głównej belce ramy leciutko za airboxem), drugi na plusie od akumulatora (wsadzony w oczko od gumki akumulatora).
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #3
      THX, dziwna ta Yamaha

      Komentarz


        #4
        Banalnie prosta
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #5
          widziałem patent przeniesienia głównego bezpiecznika na pompie paliwa (złapane trytką)

          możesz zabierać bezpiecznik na noc jak to się kiedyś w maluchach robiło
          ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
          FB: http://www.facebook.com/kamilltee

          Komentarz


            #6
            Może ktoś podesłać zdjęcie bezpiecznika głównego w xtz660 3yf '99. Nie mogę namierzyć u siebie. Chyba druciarstwo się odbyło u mnie. Z plusa aku wychodzą 2 przewody. Bazpiecznik od wenylatora jest, a głównego ni widu ni słychu.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez evilthedevil Zobacz posta
              Może ktoś podesłać zdjęcie bezpiecznika głównego w xtz660 3yf '99. Nie mogę namierzyć u siebie. Chyba druciarstwo się odbyło u mnie. Z plusa aku wychodzą 2 przewody. Bazpiecznik od wenylatora jest, a głównego ni widu ni słychu.
              Bezpiecznik jest na przewodzie od razu przy akumulatorze w plastikowym kiedyś przeźroczystym szito-puzdełeczku, z miejscem na zapasowy. Oryginał jest szklany i warto to od razu pożegnać przerabiając na jakieś dostępny.

              Przykładowe zdjęcie z forumowej wiki
              ladowanie1.jpg

              Za ramkę czesterfildów czerwonych setek mogę odszukać i obdarować takim ori gniazdem jeśli znajdzie się chętny miłośnik fabrycznego stanu.
              Ostatnio edytowany przez Prince; 2935.

              Komentarz


                #8
                Bardzo dziękuję i przepraszam za wiki'ową indolencję. To u mnie jakiś magik zniknął całe gniazdo bezpiecznika. Będzie trzeba zrobić nowe.
                Thank you Prince

                Komentarz

                Pracuję...
                X