Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kupię iglice do gaźnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Kupię iglice do gaźnika

    5C19 lub 5C20

    #2
    Pytałeś ile oryginał. Prawie 240 zł
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #3
      no to biore

      Komentarz


        #4
        to moze z innej beczki, w jakim moto sa takie same gazniki, moze prosciej bedzie kupic mi cale gazniory?

        Komentarz


          #5
          TDM 850 3VD (do '96) i TRX 850 mają prawie takie same. Raczej nic więcej.
          sigpic

          Komentarz


            #6
            rozpylacz jest taki sam jak w tdm 3vd, a iglice z żadnej tdm i trx nie pasują.

            BDST38 ma XTZ, TRX i TDM 91-98. Ktoś na forum gdzieś przebąknął, że włożył gaźniki wprost od TDM i wszystko działało. Niestety nie mogę odnaleźć tej wypowiedzi.
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #7
              tak mi przekazał kolega Karol z łodzi (nieobecny na forum)
              podobno ma zwiększonego airboxa i wszystko razem sprawiło cuda (ciągnie lepiej od dołu)
              ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
              FB: http://www.facebook.com/kamilltee

              Komentarz


                #8
                Ja jeździłem na gaźnikach z TDMy, tylko nie wiem, czy nie mam pewności, czy nie były jakieś przekładanki w nich uskuteczniane. Trzeba kupić w kpl. z linkami, bo rolka sterująca przepustnicą przy gaźniku ma mniejszą średnicę. Ma też kreski od poziomu paliwa na dekielku na innej wysokości.
                sigpic

                Komentarz


                  #9
                  no to widze, że kupienie tej iglicy to nie bezie taki chop siup . Może od kata jakaś pasuje, musze poszukac.

                  Komentarz


                    #10
                    Słaba szansa, duży singiel ma zupełnie inne wymagania co do iglicy.
                    sigpic

                    Komentarz


                      #11
                      Temat do zamkniecia kupilem nowke


                      Ersatzteile für Mikuni, Keihin, Hitachi und Teikei Vergaser von Keyster carburetor parts



                      polecam, maja na stronie cale zestawy do gaznikow ale napisalem i przyslali to co bylo potrzebne

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X