Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zamek do klapki bagażnika.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Zamek do klapki bagażnika.

    Tenera miała, a w zasadzie ma oryginalną klapkę bagażnika. Podczas transportu z Niemcowni na przyczepce wyleciał z niej zamek, czyli standard. Klapka jakimś cudem nie odleciała na autostradzie, tylko wylądowała na przyczepce, więc dużych strat nie ma. Kojarzy ktoś z czego pasuje zamek do tej klapki?
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    #2
    ja kupilem w Castoramie za ok 10-12zl, to jast taki zamek jak od kasetek "pancernych"
    Ostatnio edytowany przez rumpel; 2716.

    Komentarz


      #3
      CHyba KAmilltee ma dorabioany. Chyba od mebli Tak jak np. w biurkach czy szafach. Wyżej wystaje, ale zamyka skutecznie.

      Komentarz


        #4
        jak Rumpel - dokupiłem w Leroy Merlin za jakieś naście zł, cośtam musiałem naciąć by się zmieścił rygiel, ale to kosmetyka
        ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
        FB: http://www.facebook.com/kamilltee

        Komentarz


          #5
          Kupiłem zamek za 15zł, wczoraj zainstalowałem i jest git.
          sigpic
          "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

          "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

          Komentarz


            #6
            Ktoś ma patent na jakieś zabezpieczenie by klapka nie odfrunęła? Czy tylko te się gubią, które nie mają zamka?
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #7
              Moja miała zamek i pofrunęła ch.. wie gdzie. Ale poprzedni właściciel zabezpieczył ją przed zgubieniem wkręcając wkręt we wcześniej wywiercony otworek w szczelinie między klapką a ameliniowa ramą schowka obok zamka, ja ten wkręt wykręciłem żeby nie było "druciarstwa" i się doigrałem

              Komentarz


                #8
                dobrze było by chyba podkleić jakąś piankę sprężystą która by wypychała klapkę i było mniej luzu, polecam pianke do car audio np wyciszanie drzwi
                Ostatnio edytowany przez Janas_WaWa; 642.

                Komentarz

                Pracuję...
                X