Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

(K) Prowadnica łancucha (ta montowana pod wahaczem )

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] (K) Prowadnica łancucha (ta montowana pod wahaczem )

    Jak w temacie ineresuje mnie prowadnica łancucha (ta montowana pod wahaczem tuz przed zebatke ). Jezeli ktos posiada prosze o wiadomosc.

    #2
    Napisz do lepi dorabia ślizg mam testuje i zdaje egzamin lub ASO

    Komentarz


      #3
      Chyba nie chodzi o ślizg...

      Komentarz


        #4
        czyli rolka prowadząca jest już ten temat wałkowany.http://www.xtzclub.pl/threads/8370-R...261#post112261

        Komentarz


          #5
          No nie wiem....
          Prowadnica łańcucha to była by część nr 6 na poniższym obrazku... Ale to już autor musi się wypowiedzieć.
          chg.jpg

          Komentarz


            #6
            Prawdo podobnie masz rację o tym zapomniałem ,z tym elementem nie będzie raczej problemu lub kupić deskę do krojenia plastik i wycinać

            Komentarz


              #7
              Prowadnica to prowadnica a rolka to rolka redeksa ma racje na obrazku wskazanym przez niego czesc ta oznaczona jest numerem 6. Co do plastikowej deski to moglbym wyciac ale niestety nie mam wzoru.

              Komentarz

              Pracuję...
              X