Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Zacisk hamulcowy tył xtz 660

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zacisk hamulcowy tył xtz 660

    Witam.
    Urwałem w swoim zacisku odpowietrznik i ułamałem w nim potem wykrętaka,tak tak niefart nie ruszy tego już..
    Z tej okazji potrzebuje goły zacisk do 660 z sprawnym odpowietrznikiem. Może być beZ tłoczka, gum i prowadnicy oby jak najtaniej
    pozdrawiam

    #2
    Hahaha mialem tak samo tylko ze ja juz kupilem zacisk ;p
    Take care of your Tenere she will take care of you

    http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

    Komentarz


      #3
      Mam ten sam problem, w razie co dopisuję się do listy chętnych na zacisk

      Komentarz


        #4
        Panowie rozwiercać wiertło 1,5 lub 2 rozwiercić z boku jak w środku został wykrętak jak nawet nie wyda odpowietrznik mm6 można jeszcze na mm8. Można jeszcze punktakiem dobrze zbić aby gwint się zruszył i czasami wykręca się palcami , lub aby nie tracić sezonu odpowietrzyć na śrubie przewodu

        Komentarz


          #5
          darti lub aby nie tracić sezonu odpowietrzyć na śrubie przewodu

          czyli jak odpowietrzyć?? fakt rozwiązanie dopóki nie skombinuje się zacisku skuteczne

          Komentarz


            #6
            zalewasz płynem pompujesz przy naciśniętym hamulcu luzujesz śrubę na przewodzie i zakręcasz i powtarzasz tą czynność ,stracisz sporo płynu i uciapiesz zacisk ale tak można odpowietrzyć

            Komentarz


              #7
              tylko nie odkrecajduzo tylko leciutko i poloz sobie szmate pod zacisk co by nie nasyfic
              Take care of your Tenere she will take care of you

              http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

              Komentarz


                #8
                Fakt w przewodzie nie ma powietrza, ale sam zacisk jest zapowietrzony, hamulec okropnie słaby ale na czasu zakupu drugiego będzie

                Także ponawia chęć zakupu zacisku na tył do 660

                Komentarz


                  #9
                  Są śruby do zacisków (te mocujące przewód ham.) które mają zintegrowany odpowietrznik. W Olku w.g. katalogu 12zł to kosztuje. Jakbyco to tenera ma gwint M10x1.25


                  pzdr, Adam
                  sigpic

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X